bugün

Men of honor'da karizmatik ve sorunlu astsubay rolünün hakkını dibine kadar veren büyük üstad.
sinema tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusudur tartışmasız olarak. her türlü rolün hakkını veren ve boşu boşuna fenomen olmamış hollywood üstadı. yeni jenerasyonda veliahtı olarak görünen tek kişi leonardo dicaprio'dur (özellikle para avcısı filminde ki performansı efsanedir)
the godfather part ii'da sadece 45 dakika oynayarak oscar kaldırmış insan üstü.
Mükemmel bir sanatçıdır. Zor dünür rolü dgal daki Mehmet Boğayı andırır. Çok severim hocamı.
islamiyet'i seçmesi gereken adamın dibi.
Midnight run (geceyarısı avı) filmi ile insanlık dersi vermiş olan aktör.
1975 oscar ödül töreninde kazandığı en iyi yardımcı aktör ödülünü almaya gelmeyen efsane oyuncu. ödülü onun yerine francis ford coppala almıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=txRzUMYOUk8
Yaşadıkca daha da karizma olan ünlü bir aktör abimiz.
(img:#886573)
görsel
çok büyük bir servete sahip aktör. olm bu adamlar benim yapmadığım ne yapıyor da bu kadar para kazanıyor anlamadım gitti.
aslan burcudur.
yazarın birinin iddiasına göre sümeyye erdoğan'ın ex aşklarından biri. yok daha neler. *
hollywoodun gelmiş geçmiş en karizma aktörü.
vito corleone.
donald trump'a kadınlar hakkında sözlerine tepki vermiştir.

--spoiler--
11 yıl önce kadınlar için müstehcen ve aşağılayıcı ifadeler kullandığı videosu ortaya çıkınca zor duruma düşen ABD'nin Cumhuriyetçi Başkan adayı Donald Trump'a bir darbe de ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro'dan geldi. De Niro çok sert ifadeler kullandığı videoda Trump'a "pervasızca aptal" diyor.
11 yıl önce kadınlar için müstehcen ve aşağılayıcı ifadeler kullandığı videosu ortaya çıkınca zor duruma düşen ABD'nin Cumhuriyetçi Başkan adayı Donald Trump'a bir darbe de ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro'dan geldi. De Niro çok sert ifadeler kullandığı videoda Trump'a "pervasızca aptal" diyor.
Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Robert De Niro, ABD başkanlık seçimlerine ilişkin bir video konuşmasında, Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump ile ilgili çok sert ifadeler kullanarak, “Onun yüzüne yumruk atmak isterdim” dedi.
Oscar ödüllü Hollywood yıldızı De Niro, 8 Kasım ABD Başkanlık seçimlerine bir ay kala, vatandaşların sandığa gitmesini sağlamak amacıyla düzenlenen “Geleceğin için Oy Ver (#VoteYourFuture)” adlı kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda Trump aleyhine çok sert sözler sarf etti.
“PERVASIZCA APTAL, DOMUZ, KÖPEK, SERSERi…”
Videoda eski Dışişleri Bakanı Colin Powell’ın Trump için “O, bu ülke için utanç kaynağı, ulusal bir felaket” sözünü öven De Niro, Trump’ın ne söylediğini bilmediğini belirtti. De Niro, “insanların yüzüne nasıl yumruk atmak istediği hakkında mı konuşuyor? Tamam, onun yüzüne yumruk atmak isterdim” dedi.
Trump için “pervasızca aptal”, “domuz”, “köpek” ve “serseri” gibi ifadeler sarfeden De Niro, konuşmasında ABD’yi yönetebilecek kişinin Trump olmadığını öne sürdü. De Niro, şunları söyledi: “O, bizim başkanlık için istediğimiz kişi mi? Sanmıyorum. Bu ülkenin yönünü önemsiyorum ve Donald Trump gibi biriyle yanlış yönde gitme ihtimalinden çok çok endişeliyim.”
73 yaşındaki ünlü oyuncu, vatandaşlara “Geleceğinizi önemsiyorsanız, oy verin” çağrısında bulundu.
--spoiler--
sempatik karizmatik acımasız, ama demokratik olan abi.
Taşşaklarını iki amele el arabasıyla zor taşır. Muhteşem adam.
Donald trump için ağır ifadeler kullanmış ona adeta zibidi, alçak, domuz köpek diyerek hayranlığımı yitirmiş aktördür.

Ulan inşallah trump başkan olur da o laflarını bir tarafına sokar senin.
bir jean reno değildir. ulan bu ikisini de hep karıştırırım niyeyse.
Geçtiğimiz senelerde şöyle bir şey demişti:

"Kuduz bir köpek tarafından ısırıldığınız zaman kimi suçlarsınız? Köpeği mi, sahibini mi? Kuşkusuz sahibini. Bu yüzden bütün suç Amerika’'da. israil gibi bir ülkeyi desteklediği için.”"

haksız da sayılmaz doğrusu.

Kral adam, büyük oyuncu. Bir paçavraya dönüşse de kaliteli bir kumaştan usta işi bir terzi tarafından yapılmış şık ve dikkat çekici bir kıyafet olarak kalmaya devam edecektir. Efsanedir.
bana gore en kaliteli aktör. Adamın bütün filmleri güzel.
bedel odeyecek oyle birakmam onu.
Trump totosundan kan alır.
Kandırıldık diyerek olaydan kurtulup kurtulamayacağını merak ettiğim yıldız.