bugün

hoş gelmiş, altıncı nesil yazar.
özel insandır, güzel insandır.
içinden geleni dobra dobra yazan yazardır. kişiliği de öyledir muhtemelen.
sözlüğün sayılı cesur yazarlarından.
millettin gazına gelen yazar.
(#17470733)
beni de utandırmış yazardır. *
(#17470733)

yatakta utandırmasın yazarıdır.
lanet olasıca yazar.
nickini öğrenecez diye şekilden şekle girdik ya helal olsun diyorum kocaman kocaman. anne diye hitap ettiğim insan da hitler gibi kadındır bu arada.
yürüyebilen herkesin dans da edebileceğini kanıtladığım yazardır, mutluyum gururluyum. ayrıyeten bu yazarın guitar heroda da yeteneği var, keşfedilmeyi bekliyormuş efenim.

seni ben keşfettim olm. menajerinim hayatta bırakmam!
(#17564228)

çok itirafcı bir yazarmış kendileri.
zirvelerde yol kat etmiş iyi, güzel nesildaş yazar.
nickini asdf büşra olarak değiştirmesi gerekirdi yazarı. çok hoş sohbet yahu. *
kendisi dizi oyuncusu tabi. popülaritesi vardı zirvede. nickini söylemede sıkıntı yaşıyor orası ayrı. ehe.
dün yapılan zirveye neşesi ile renk katmış ve -kendisi inanmıyor olsa da- büşra pekin e olan ciddi benzerliğiyle dikkatleri çekmiş olan sempatik yazar. çok istediği mimarlık mesleğine ulaşması yolunda bütün dualarımız kendisiyle efenim.
sıcaktan kurtulmak için attığım ilk adımda yanımda olan yazardır kendisi. ilk bakışta büşra pekin de zirvedeymiş gibi bir tepkiye sebebiyet verebilir. daha uzun muhabbetler etmek dileğiyle...
çok küçükken aldım dediği nicki 2 sene önce alan, küçüklükle ilgili yaptığı tanımlamada aslında hiç küçük olmamış, ya da hala küçük çıkan yazar. ayrıca büşra pekün'e hiç benzemiyor. büşra buna benziyor. hıh.
itiraflar konusunda takipcisi olunasi yazar. *
zirvede muhabbetin dibini bulamasak da o sirttan, ben yuzden baya bir yanarak birbirimizekader yoldasligi yaptigimiz hanimefendi.
iyi niyetlidir.
kendisini üzen hıyarlara kafamın girmesini dilediğim yazar.
yay burcudur kendisi.
#18140159 değişik nidalar şeklinde gizleyerek "a" ları koymadığı için kendisine teşekkür ederim. *
ayıp bana edilen hakaretten ben utandım bazı insanlar yazarken daha dikkatli olmalı yine de kırdığım varsa kusura bakmasın.
(#18140938) kendisi gibi arkadaslari da cins yazar, ayni teknenin hamuru musunuz nesiniz kadin? seni tutayim yakinimda dunyanin en orjinal en anlasilmadik kisileri etrafinda anasini satiyim lan.

nickaltinda baskasini sana sikayet ediyorum evet.
veysi amcanın lafı geçene kadar hoşça muhabbet ettiğimiz yazar. sonrasında kaybolup gitmiştir.
Sanırsam zirvede tanıştığım nickini kavrayamadığım kişi bu olsa gerek neyse nickinin akılda kalma zorluğu dışında iyi bir yazar.
güncel Önemli Başlıklar