bugün

makyajı makyaj yapandır.
Piyasada uygun fiyatlı en iyi maybelline ve bobbi brown markalarının ürettiğini düşündüğüm makyaj ürünü. Onsuz bi yere çıkamıyorum, kirpiklerim kısa olduğundan değil bakışımı tamamladığından ötürü kullanıyorum.
Uzun, gür ve kıvrımlı kirpilere kavuşmayı sağlaması nedeniyle en sık tercih edilen makyaj malzemelerinden biridir, namı diğer maskara. Doğal tonlarda bir ruj ile tamamlandığında yüze canlılık vermek için yeterlidir.
Tarihsel olarak ilk rimelin kömür tozu ve bitkisel yağ bileşiminden elde edildiği düşünülmekte. (Fakat kömür tozu insan ciğerlerini bile etkilemekteyken göz gibi hassas bir organla temas ettirilmesi akıllarda soru işaretleri bırakmakta.)
Esmer ve koyu kumrallar için siyah, sarışın ve açık kumrallar için kahverengi en ideal renk olsa da rimeller de günümüzde renkli ve çeşitlidir.
Özel bir neden olmadıkça suya dayanıklı rimel tercih edilmemeli, zira temizlenme zahmetinden ötürü kirpikler üzerinde olumsuz etkisi büyük.
golden rose 3d maskara çok güzel.
her sabah sürerken gözümü çıkardığım makyaj malzemesi.
benim için tanımı.
doğuştan sürmeliler şanslı; onlarınki ne ağlayınca akar, ne de dökülür kirpikleri.
suya dayanıklı olanların genelde kirpikleri dökmesi.
bilhassa orta uzunluktaki kirpiğe muazzam tesir eden, güzel bir hava katan makyaj malzemesi.
zaten uzun kirpikli hatunların diğerlerine oranla ilgi çekici olduğunu düşünürsek rimelle arş-ı alaya yükseliyorlar diyebiliriz.
O benim canımdır kanımdır rimelimdir.
Mascara olarak da bilinen max factor olması şart ürün. Makyajın yüzde yetmiş beşidir ayrıca. .
yeni çıkan ipek kirpik vs. uygulamaları yaygınlaşırsa tarihe karışacak olan makyaj malzemesi.
Makyajda vazgeçilmezdir. tartışmasız her kadına yakışır.
En sevdiğim makyaj malzemesi.
temizlenmeden duşa girildiğinde epey ürkütücü görüntüler oluşmasına mahal veren kirpik boyama gereci.
Bi eksiklik var bi hafiflik var acaba ne diyorum,
Sonradan rimeli unuttugumu farkettim.

Krizzzz.
Kendisi kizlarin en buyuk kankasidir.(max factor- transform)

Edit:en buyuk derdimiz bu olsun.
Edit 2: yuzunu yikmadan sokaga cikanlar eksilesin.
diger makyaj malzemeleriyle birlikte kullanmadigim fakat kullanildigi takdirde ise gozlerde carpici bir etki yapan makyaj malzemesi.
Fırçayı döndürürken aynı zamanda da zigzag yaparak sürülmelidir.

Bu arada, rimel Sürerken Ağzınızı açmak kirpiklerinize ekstradan bir şey kazandırmaz. *
gözdeki nuru arttırmaya yarayan ancak ağlayınca bayana masumiyet katan makyaj aparatıdır.
Su bazlı olanları mevcuttur lakin hiçbiri gözyaşına dayanamaz. Bence suya dayanıklı değilde gözyaşına dayanıklısı yapılsındır. Gidip en iyisini alıyorsun ağlamaya gelmiyor arkadaş. Oturup bir de o kadar aradığına ve verdiğin paraya ağlıyorsun.
makyajın temel taşı olması yanında bütün kadınlar hacimli ve uzun kirpiklere sahip olma dürtüsü içerisinde olduğundan bu amacı başarıyla yerine getirmeye çalışır. orijinali ise rimmel london olarak bilinen firmadan çıkmıştır. (bkz: rimmel london) (bkz: watsons)
Kirpiklere hacim katan en az 7ml 'den oluşan fırçalı göz boyama malzemesidir. Ne kadar hacimli olursa o kadar etkileyici bakışlar ortaya çıkar.
sürerken gözünüze sokmadığınız sürece gayet zararsız bir makyaj ürünüdür.
kadınlara en çok yakışan makyaj türü.
bayanlarda olmazsa olmaz olan kirpikleri gür ve uzun göstererek daha seksi bakışlar katan en önemli makyaj malzemesidir.
rimer şeklinde söylemesi daha hoş olan göz boyama aleti.