1. 1.
    (#12531818) adam haklı beyler yazarı. harbiden o 10 kuruş aranıyor. güzel tespit dostum. takipteyiz.

ayrıca nesildaş yazar hoşgelmiş.
    1 ... kronikvasifsiz
  2. 2.
    kendisini tebrik ettigim yazar- okusun bakalim izmir´de.
    2 -1 ... adana turuncudur
  3. 3.
    (#12900668)gecenin bu saatinde cevap yazmak için fazla vakit ayırmak istemediğim yazar.

ancak şunu söylemeden de duramadım; arkadaş sen bu entryde başlığı tanımlamıyorsun, başlığa gelen eleştirileri de ya okumamışsın ya da anlamamışsın. geometri işlerine bulaşıp açı değiştirmeden önce hem sözlüğün formatına uy hem de yazdığın yazı başlıkta yazan ile tutarlı olsun. yazanı oku anla öyle gel yaz.

izmir'de okusun da büyüsün inşallah.
    -1 ... fistandantilus
  4. 4.
    müstakbel egelilililililili.bana bulaşık yıkatmaya çalıştı fakat başaramadı.yemek konusunda kapışacağız.
    1 ... kelly pensi
  5. 4.
    (#13033819)
    fenerbahçe'li yazar.
    2 -2 ... piyonla evlenen vezir
  6. 5.
    üşengeç olmayıp oda benim gibi gece tayfasından yazılarınıda beğendim hoşgelmiş.***
    2 ... kandan korkan fampir
  7. 6.
    psikolojiden gıdım anlamayan yazar. objektif tarafsız gazeteci olduğuna kendine inandırmış yazar. gazetecilerinde arada dellenerek ona buna attıramayacağını savunan yazar. laf olsun diye yazar...
    ... cinnettin kapiya gecireyim
  8. 7.
    sözlükten ayrılma kararı almış yazar.

(#13557572)
    ... bacaklarini kokunden yolarim
  9. 8.
    #13557602 no'lu entrysinde beni de anmış yazardır sağ olsun. sözlük hakkında söylediği şeyler de doğru ama "bırakıyorum ben aga" tripleri nedenki ? o kadar dostum var demişsin ama 2 troll yüzünden bırakıp gitmişsin onları. behzat ç olaydı "saçma sapan konuşma la" deyü terslerdi ama bizim sözümüz geçmez tabii. neyse bu ayrılığın anlık bir sinir olduğunu ve geri döneceğini umuyorum hafız.
    1 ... suriel
  10. 9.
    yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
    ... 571 1071 1453 1881 1905 1923