1. 1.
  eskiden istiklal caddesi'nde buyukparmakkapi sokak'ta bulunan gece kulubu. simdi siraselviler'de hizmet veriyor. kemancinin alti. genellikle hip hop, reggae calinir. ilk acildigi zamanlar guzel olsa da simdilerde kirolarin, hayvanlar icin ahir olarak kullaniliyor. adim atmaya degmez.
  ... laz pacino
 2. 2.
  evet son izlenimlere gore, mokar hastasi kadinlar ve istanbul'U new york zanneden siyahlarin cilgin seks dansi yaptigi yer.
  1 ... laz pacino
 3. 3.
  adım atmaya değmez demişim ama kafa güzel olunca pek de güzel eğleniliyor. yalnız birisi şu basketçi elemanlara dur demeli artık. zencilere hiçbir şey demiyorum.
  ... laz pacino
 4. 4.
  pupanın agabeyi gibi bir yer.
  ... veritaserum
 5. 5.
  üst kemancıyı da almışlar. oha be, bir zamanların efsane yerini almışlar, ayrıca işletmecisiyle muhabbet ederken orta kemancıyı da alma gibi bir projesinin olduğundan bahsetti. bir zamanlar kemancı yazan yerde artık rıddım yazıyor.
  ... laz pacino
 6. 6.
  halkla ilişkiler müdürünün sıcakkanlı ilgili bir kişi olduğu mekan. eğer parti düzenlemek istiyorsanız uygun bir yer olarak orta rıddım vardır. eğlenceli bir yerdir.
  ... serbest kur
 7. 7.
  cumartesi gecelerini "mayday" ile katlanilabilir, hatta had safhada zevk alinabilir hale getirmiş mekan. müşteri profili oldukça boktan olsa da, "mayday" kesinlikle dinlemelidir.
  ... little black dress
 8. 8.
  zencilerin gangsta tarzı tadıldığı aslında hepsinin sudanlı bedevi olduğu, yalnızca kara olduklarından pek kız götürdükleri, lan sırf bu sebepten kömürcüde işe girecem nasıl iş anlamadım be. isyan ettim yetre be.
  2 -1 ... batis
 9. 9.
  istanbul un ipten kazıktan kopmuş kızlarının ve oğlanlarının sıkça uğradığı, sözde eğlence mekanı olan fakat amaçların farklı olduğu mide bulandıran mekan.
  ... dr rocco amca
 10. 10.
  dün gece 3 kişinin öldürüldüğü bar.
  http://www.ntvmsnbc.com/news/468622.asp
  ... dr rocco amca