bugün

yav amına koyim uefa liginde jeremain lens şampiyonlar liginde de bu haftanın oyuncusu seçilmiş.

he amına koyim dortmund'lu bayern'li real'li barca'lı oyuncular bitti de quaresma seçildi haftanın oyuncusu.

olum o yaptıkları anketler en işsiz taraftar hangi ülkede anketi amk anlamadınız mı daha.
Kendisi taraftarın sevgilisi olduğundan vazgeçilmez sanıyor. Kusura bakmayın iyice götünü kaldırdık. Atiba ile ne derdin var olum senin? Kendine gel harbiden.
senin atibaya yaptığın atarı alır götüne sokarım amk çocuğu. atiba dediğin adam ciğerini varını yoğunu ortaya koyan adam lan takım için çırpınan adam.
baştan ayağa zarar ve iğrençlik olan şaklaban kişisi.

gerçekten modern futbolda yeri olmaması olayını falan geçtim bu adamın herhangi bir toplumda, kalabalıkta, sosyal ortamda falan da yeri yok.

yemin ediyorum şu adamı beşiktaş formasıyla sahada görünce kendimi melo'ya tapan galatasaraylı gibi hissetmemek için kanal değiştiresim geliyor. işin garibi melo iyi topçuydu, bunda o da yok.

allahtan yaşı 33. yoksa bu embesil taraftar sayesinde daha çok çekerdik bu şaklabandan.

edit: şu hesaptaki ilgili videoları izlemenizi öneririm. https://twitter.com/AntiSaklaban
napoli maçı kendisini gösterebileceği bir maç değil naçizane. yerine başka biri başlamalıydı.
dünyada semavi dinler bu kadar bu kadar etkili olmasa kendisi de çıkıp ben tanrıyım dese, gösterdiği dine saniyesinde biat ederdim...

allah bir, quaresma iki.

necip'i de şeytan ilan ederdim...
bugün sıçıp sıvamıştır. her ikili mücadele ve çalım çabasını kaybetti.
faal futbolcular arasında kendisi kadar yetenekli bir tek messi var.

tam karşılayan tabir mi bilmiyorum ama oyun zekası; quaresma nın aşamadığı duvar diyebiliriz.

edit: yetenekli ile başarılı/ kaliteli farklı şeyler. aranızdan sivri biberler çıkmasın sonra '' messi ile kıyaslıyor '' diye.
kaleciyi yanıltan futbolcu. bir sol ayak (sol ayak olarak söylüyorum), penaltıda yahut frikikte topu %70 sol köşeye atar.
adam mucit mucit...

pozisyondan pozisyon icat ediyor...
(bkz: ricardo andrade quaresma bernardo)
(bkz: aramaya inanmak)

Tinerci falan diye de espri kasmış şapşik *
Son haftalardaki güzel performansıyla övgüyü hak eden top tepici. Gelgelelim taraftarın tutumu çok rahatsız edici. Vay efendim siz bu adamı zamanında neden gönderdiniz falan diye ciddi ciddi tepki gösteren dangoz bir tayfa türedi. Kardeşim o zaman adam katkı vermiyordu, ücreti senelik 3.5 m€'ydu, feda sezonu olmasına rağmen indirime gitmek istemedi, gönderildi.

Överken göklere çıkarmanız, eleştirirken yerden yere vurmanız gerekmiyor, şu akıl yoksunluğunuzdan gerçekten gına geldi.

Aynı anlamsız coşku negatif olarak cenk'e karşı da gösteriliyor. Adam geçen sezon 80-90 dakikada bir gol attı, gs maçında mario'ya asist yaptı, akhisar maçında beraberliği kurtarıp kaosu önledi, resmen şampiyonluğun gizli kahramanı ama 3-5 maç kötü oynadı diye sosyal medyada linç ediliyor. Nusret'te et yiyip fotoğraf çekinmesi bile dert olmuş millete. manyak mısınız nesiniz, bi kendinize gelin artık.
Adam öldürmeye teşebbüsten içeri alınması gerekirken Mete Kalkavan denen zat tarafından sarı kartla geçiştirildi. Yusuf Erdoğan'a yaptığı insanlık dışı. Ayağı kırılsa üzülmem. Evet.
her türlü köpekliği yapıp hiçbir zaman oyundan atılmayan kişidir.
bu gece şahsımdan ve milyonlarca kişiden ana avrat küfür yemiştir, adam hastaneye kaldırıldı be vicdansız herif, bu iğrenç adamı oyundan atamayan da ayrı bir olay.
çok afedersiniz orospu evladıdır kendisi. bu maçta yaptığı şeyler futbolu falan bırakıyorum iş ahlakına uymuyor. o yaptığı vandallıkla adamın ekmeğiyle oynadı.

çok büyük cezaları hak ediyor.
Bugün haksız yere sarı kart görmüş kral.

Halbuki yusuf hakemi aldatmaya yönelik hareketten sarı almalıydı. Kurşun yemiş gibi taklalar atmak neydi öyle aq.
ulan bruma rakibin bacağını otoban yapınca yanlışlık falan ötenler şimdi yusuf erdoğan duyarı kasıyor. hahahha.
kariyer planlamasını düzgün yapsa ve zamanında iş ahlakı yerinde bir futbolcu olmayı başarabilseydi eğer pele, maradona ,hagi, messi gibi süperstarlar arasında yerini çok rahat alabilecek kapasiteye sahip bir futbolcuydu..
Zananında emre ve melonun yaptıklarına ses çıkarmayanlar, şimdi havlamaya başlamışlar.
adamın dibidir. yaptığı faulu sanki kasti yaptı. futbolun icinde olan şeyler.
http://www.fanatik.com.tr...n-dan-ozur-diledi-1260925
oynayamadıkça kasaplaşan futbolcu. az önce gene kasaplığını göstermiştir. evet.
değeri futbolu bırakınca anlaşılacak olan beşiktaşımızın çok önemli bir değeridir.
fb maçı öncesi kart çıksa ne olacak acaba.
takımın el freni
sayesinde takım kontra atağa çıkamıyor.