1. 1.
  Ümit Milli Takım Teknik Direktörü olarak 1.5 yıl görev yapan ve bugün itibariyle istifa eden, futbol federasyonu tarafından istifası kabul edilen teknik adam.
  1 ... salca
 2. 2.
  bir dönem büyükşehir belediyesi ankaraspor'u lig e çıkartan başarılı teknik adam.
  1 ... beyazyelkenli
 3. 3.
  şu an karşıyakada görev yapan teknik adam.
  2 ... dark darkest darko
 4. 4.
  bir karşıyaka taraftarı olarak kendisi hakkında ciddi kaygılar taşıdığım teknik adam. "bu takım gol atamıyor" kanısına vardığımız onca haftadan sonra hiç bir teknik adamın türkiye liglerinde 100 üzeri gol atmış, defalarca gol kralı olmuş bir golcü olan yunus altunu -devre arasında şampiyonluğa oynayan takım bozulmaz diye takımı bırakmayan yunus altunu- hala aralarındaki husumetten ısrarla oynatmamak, dalga geçer gibi her maç 80 de almak gibi bir hakkı yoktur. böyle bir lüksün de yoktur. forveti sakatlanınca yunus oynuyacak diye sevinen taraftara, 10 saatlik yola 15 otobüsle gelen bu cefakar taraftara kanser gibi maçlar izletmeye de hakkı yoktur. paralel pastan başka bir halta yaramayan, ayakta duramayan tahayı, rıdvanı 90 dakka izlemek zorunda da değiliz.

  her şeye rağmen takımı buralara getiren, taraftarın sevgilisi olmayı başarmış hocamızdır.
  (bkz: gemiler mi batacak o gece batsın)
  ... dark darkest darko
 5. 5.
  bugün itibariyle ksk yönetimi tarafından istifası istenen insandır. yönetimin günah keçisi olmuştur. taraftarla diyaloğu, sakinliği, içtenliğiyle gönülleri fetheden insandır. ksk ya istikrar getireceğine inanırken, süper lig hayalleri ile yaşarken, alınan kötü sonuçlar yüzünden görevine son verilmiştir. bu haftaki bucaspor maçında taraftar çok sevdiği reha hocasına yapılan haksızlığı en iyi şekilde protesto edecektir.
  -1 ... monomer
 6. 6.
  manisaspor'un teknik direktörüdür. 24 mart 2010 fenerbahçe manisaspor maçı nda manisaspor'un tarihinde ilk defa oynadığı yarı final ilk maçında yedek kadroyla takımı sahaya çıkaran teknik direktör.
  ... turkce karakter girmeyiniz
 7. 7.
  vizyonu olmayan, kalibresi bank asya takımı çalıştıracak seviyedeki ödlek teknik traktör. fenerbahçe ile yarı finalde karşılaşacak ve ilk maçta ligi düşünüp yedek çıkacaksın. efendi, bu yarı final. bundan dahası final. velhasılı fenerbahçe'ye bu seneki final biletini veren zat-ı şahane.
  ... derken bir ses yukseldi
 8. 8.
  manisaspor yönetimi ile transfer konusunda yaşadıkları anlaşmazlıklar dolayısıyla takım ile yolları ayrılmıştır. manisaspor, henüz herhangi bir teknik direktör ile görüşmelere başlamamış.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  maalesef eşini dövenler kervanına katılmıştır.

  http://birbak.mynet.com/d...ha-hoca-esini-dovdu/15677
  ... mal sahibi
 10. 10.
  fanatik seviyede fenerbahçeli teknik direktör. asla profesyonel olamamış, yönettiği takımlara ecel terleri döktürmüş ve ancak birkaç ay tutunabilmiştir. bir alan bir daha almaz. emre için de karakterli futbolcu diye bahsetmektedir gerisini varın siz düşünün.
  -1 ... bienvenido