bugün

akacaksa aksın artık bende kurtulayım düşüncesiyle karna muhtelif yerledenden bir kaç delik açma isteği yaşatan ağrıdır.
testis bölgesini bir boksorun kum torbası niyetine kullanmasıdır, baska birsey degil. valla lan.*
geçmesi uğruna cinayet bile işlemeyi göze alan karşı cins üyelerinin her ay çektiği çile *.
cekmeyen bilemez o derdi.
evlenince değil ama doğum yapınca geçen sancıdır. *
her seferinde karnını, kasıklarını bıcakla delik desik edildigi hissi, belinin biri ayaklarından, biri omuzlarından tersine cekiyor gibi ayrılma durumu, uykusu agır olan birini bile anında uyandırıp gecenin bir koru kıvrım kıvrım kıvırılmasına, elinden ayagından can cekilmesine sebeb olan, "amaa yapma ne kadar kotu olabilir ki hayatta daha ne acılar var" diyen er kisilere kafa goz dalma istegi uyandıran iskence cesiti evet agrı degil bu anasını satayım iskence period.
baş dönmesi ve mide bulantısı yapabilen çekilmez ağrı.
Erkekler için;
(bkz: yaklaşma ölümcül tehlike)
(bkz: allahın cezası)
(bkz: adriana lima nın adet sancısından kıvranması)
majezik ve buscapon ile azaltılabilecek durum.
çikolata, şekerleme ve türevleri ile biraz unutulabilecek ağrı çeşidi.
süründürür.
(bkz: güz sancısı) *
(bkz: adet sancısı)
kadını bazen oturduğu yere kilitler kalkamazsın. ''bu sancılar ne zaman bitecek'' diye homurdanırsın. gün içinde birkaç ağrı kesici hap içmene sebep olur.
çeken kişilerden uzakta durmakta fayda vardır.
ne yapsanız geçmeyen ağrı.
erkek arkadaşların da istemeden çektikleri sancı.

(bkz: defol git başımdan)

(bkz: dokunma bana be)

(bkz: hastayım anlamıyor musun) (bkz: hayvan herif)

(bkz: git bana orkid al) (bkz: oha)
haydar dumene göre masturbasyon yapınca ağrı biraz olsun azalıyormuş.
adettendir.
kişiyi agresif ağrı kesici içicisi yapan ağrıdır, çekmeyen bilmez.
birinin saatlerce icinizi nesterle kazimasidir, bilen bilir.
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
bu ağrıyı çekeceğime 10 kere sünnet olurum dedirten cinsten bir ağrıdır. sadece karnınız ağrımaz. beliniz , bacaklarınız , başınız bile ağrır. regl ağrısı çeken sinirli olmasın da kim olsun!