bugün

Genelde Türk erkekleri, sevgili olabilmek için hoşlandıkları bayana önce türlü türlü iltifatlar yağdırırlar.Başarılı olamayınca da kıza ya benimsin ya kara toprağın misali demediklerini bırakmazlar. Niyeyse reddedilmeyi yediremez ve hız limitini aşan araçlar gibi o yana bu yana toslarlar. Kendilerini halden hale sokup rezil ederler.

+Annem bana melekler cennette yaşar derdi.Düşerken kanadınız kırılmadı mı? Çok güzelsiniz.Benimle çıkar mısınız?
-Teşekkürler ama istemiyorum.
+Ama niye sizin gibi güzel bir bayan. Çok tatlısınız , bal kaymaksınız. Olmaz mı??
-Hayır demiştim.
+Hadi lan maymun! Ben varya senin gibi kaç tanesini götürürüm. Senin bir kere gözlerin şaşı. Kaş.rsın kızım sen. Yürüüü!
-Nasıl ya?!

edit: imla
kendine güvenen,
kişilik sahibi bir erkeğin asla yapmayacağı davranıştır
kompleksli hıyar refleksidir.
arkadaşları yanında rezil olmak istemeyen erkeğin anlamsızca konuşmasıdır.
basitliktendir. halbuki esaslı bir intikam soğukkanlı planlamadan geçer.
erkek kız ayrımı olmaması gereken bir yargı. çirkef insan herzman çirkeftir.
bir zamanlar kafasına odunla vurup, saçlarından sürükleye sürükleye mağaraya taşıdığımız cinsel objeler, şimdi kalkmışlar "reddetmek" fiilini konu başlığı yapıyorlar.

ben bu kadın haklarına kıl olmaya başladım.
avcının avını kaybetmesinden dolayı büründüğü haldir.
iyi bilir ki ;o avı başkası kapacaktır.hemde en kıcık kaptığı avcı.
hadi be asıl ben seni istemiyorum hani belki sen istiyosundur zorlanma diye söylemiştim..
ayrıca benim amacım seni denemekti,yoksa kim ben mi seninle olucam hadi bas git kızım başka kapıya hehe..
kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş, atalarımız güzel tabir etmişler .
kadını sadece cinsel obje olarak gören mağara döneminde takılı kalmış insanımsı varlığın osuruk kokan tepkimesi.
(bkz: hayvansın rıza)
+ abi, kaleye geçeyim iki dakka, dalağım şişti koşmaktan yaa
- olmaz olum, gencecik adamsın. devam oynamaya, hadi bak adam geliyo!
+ ne çirkef adamsın lan!..
- sensin o!

görüldüğü üzere her iki taraf da çirkefleşebiliyor.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25090502/
http://www.konyahaber.com...nin-evini-yakti-41968.htm
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6484320.asp

bunlar sadece ilk aramada bulunan 3 haber. birincisinde aşkına karşılık vermeyen 16 yaşındaki lise öğrencisi kızı üzerine benzin dökerek yakan bir adamın, ikincisinde birlikte olmak istemeyen evli bir kadının evini yakan bir adamın, üçüncüsünde ise reddedildiği için kendini yakan bir adamın haberi var. sırf bu haberler bile insana başlarım böyle aşkın ızdırabına demekten başka bir söz bırakmıyor.
özellikle msn de çokça yaparlar.
etraftakilerin duyacağı kadar yüksek bir sesle "aldıracaksın dedim o çocuğu. istemiyorum çocuk mocuk" denilerek çirkefliğin doruklarına çıkılabilecek durum.
(bkz: terkedilen erkeğin çirkefleşmesi)
k-ben senden ayrılmak istiyorum ali.
e-hayır ben istemiyorum.
k-ama ben istiyorum lütfen ısrar etme daha fazla.
e-lütfen ayrılmayalım. ben seni çok seviyorum.
k-bitti daha fazla uzatma artık ayrıldık.
e-eeh bi * asıl ben seni istemiyorum. gibi.
-sen reddetmedin, ben reddedildim.
ciddileşmeye başlar.

Bundan sonra dalgama bakacağım kızlarla işim olmaz diyen insan.
(#8274684)
(bkz: kızdan cevap alamayınca çemkiren erkek)
- seni seviyorum aylin

+ ama ali ben.. yani ne biliyim.. hani arkadaşımsın yaanee

- siktir git lan sürtük. sevdim bee sevdim ulan siktir git şimdi zaten herkese veriyomuşsun sen biliyorum ne mal olduğunu!!!

+ ...
-beni sev
+ıyk böyk
-götün zati mars kadar...
reddedilen kızların çirkefleşmesinden kat kat düşük düzeydedir. evlenmeden önce erkek, evlendikten sonra kadın ezilir.
en çok yaşanılan şeydir.

size yalandan güzel laflar söyleyen adam, siz çıkma teklifini reddedince incinen gururunu mu tatmin etmek ister ne çirkinleşir. salak salak konuşmaya başlar.

tınlamayın bile. iyi ki kabul etmemişsiniz. yarın bi gün ayrıldığınız zamanda aynı şeyi yapıcaktı, karakterini erken gördünüz.
(bkz: reddedilen erkeklerin çiftleşmesi)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
ayıptır.

fakat bunun kız versiyonu vardır ona hoşuna gidecek bir teklifle gitmenizi bekler ama sizin gönlünüz yoktur sonra siz korkak, gay, şakirt, oss1ci, aseksüel olursunuz. tabii ya.