bugün

entry'ler (81)

para isteyen dilenciye vermiyorum demek

her işin bir yolunun yordamının olduğu unutulmamalı, yoksa dilencide olsa adamı terse yatırır.

bir apaçi evlada sahip olmak

yanımdan ayırmam, aksama kadar gülerim o 15 cm pantolon paçalarına bakarak.

köpek gibi aşık olmak

bir diğer hayvan üzerinden halini anlatmayı gerektirir, eşek gibi eziyet çekersin.

bursa da beşiktaş atkısı ile gezmek

serserilikten başka bişey değildir. orda okudum üniversiteyi atkımıda bi beşiktas çocugu olarak nadiren çıkarıyodum boynumda. herkes biliyodu beşiktasta oturan bir beşiktaşlı oldugumu. hee diyosanız kolay lokma bulup çakallar gibi üstüne gideriz onu yapabilirsiniz bişey diyemem. ama aslanlar gibi bitirdim okulumu. ne mutlu beşiktaşlıyım diyene, korkusuzca.

dünya starı görmemiş beşiktaş taraftarı

ne alakası var şimdi. biz beşiktaşlıyız kimler gelip kimler gitti ama geçen sene takımın durumu ortadaydı ve tarqaftarında 2 senedir istediği bi oyuncuyu getirebildiler. tabikide karşılama olacaktı tabikide olay farklı bi havaya sokulacaktı. sebebide yarın stadı doldurabilmek, bolca lisanslı ürün aldırabilmek. bende yanıma 3 5 kişi toplayıp sadece bu amaçlara hizmet etmek için havaalanında yerimi aldım. yoksa hiç kimse ben dahil kendi varlığımı hiçe sayarak söylüyorum beşiktaştan üstün değildir, hayat için gerekli değildir.

aynaya bakıp süperim lan demek

kamillik konusunda açık ara önde giden arkadaştır. yapanada senden bir cacık olmaz diyesim gelir.

görükle minibüslerinde geçici muavinlik yapmak

4 yıl bu görevi hüzünlü bir şekilde yerine getirdim. nalet mi etmedim minübüste sadece o koltugun bos kalmasına, kaç defa da sırf orası boş diye binmediğimi bilirim. ama şimdi mezun oldum keşke o minübüslere biraz daha binme imkanım olsaydı da tüm minübüsü cepten karşılayıp düşeydim üniversite yollarına.

eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar

tabiki de sezen aksu dan seni kimler aldı kimler öpüyor seni. ama tavsiye etmem yamulursunuz..

derste hocanın telefonla konuşması

yok mu bide açmayıpta aranan insan tribine giren hocalar. arayan hakkında da sallayıp tutmalar falan, ulan bide açta görelim konuşma tarzını ifadeni. alayı dalga dümenci gözümde.

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

kamu ekonomisi dersinin sınavında uluslararası kamusal mallara örnek veriniz sorusuna arkadaşımın vermiş olduğu hava, su, petrol cevabı.

her gün sulu yemek yenilen öğrenci evi

biz evde arkadaşlarla yemek yapma konusunda kuru muhabbetle birbirimizin beyninin etini yerken o evden gelen kokular nedeniyle sinir katsayımın son haddine ulaştığı mekandır.

girişi güzel olan şarkılar

candan erçetin-elbette. şiirler için fon müziği olarak da kullanılabilir.

valiz taşımadan şehirler arası yolculuk yapmak

acayip rahatlatır yolcuyu. şahsen ben yol esnasında habire indikten sonra o bavullarla nasıl belediye otobüsüne binecegimi düşünürde dururum yolu zehir eder bana. o yüzden keyfe keder bir durumdur.

12 eylül 2009 galatasaray beşiktaş maçı

son dört senedir sami yen deplasmanına gittim hep maglup olduk. igneyide çuvaldızı da kendime batırıyorum bu sene gitmiyorum maça yenecegiz insallah. beşiktaşımız yense de yenilse de bizim canımızdır herkes bunu böyle bilsin.

entry i okuyup beğenen ama artı oy vermeyen yazar

emege saygısızlıktır.

ramazan dolayısı ile bir ay kapalıyız

beşiktaş maçlarında taraftarın toplanma yeri olan kazanın 1 ay boyunca kapalı olması.önemli maçların ramazana denk gelmiş olması bile dükkanın kapalı kalmasını önlemez.buna bir kere daha sahit olacagımızı düşünmekteyim malum manchester maçımız ramazana denk geliyor.

kalıplaşmış tv programı yalanları

yalanın gün gibi ortada oldugu sözlerdir. o kadar farklı yerde farklı insanlarla televizyon izledim, daha birgün eline telefon alıpta program arayanı görmedim. her nedense bıkamadı programcılarımız hatlarımız kilitlendi demekten.

civciv beslerken dikkat edilmesi gereken hususlar

kimseye emanet etmeyin yeter.civcivi neredeyse horoz haline getirdik 2 gün birisine emanet ettik, cenazesini almaya gittik daha sonra.allah belanızı vermesin ulan nankör kediler.

facebook fotoğraf yorumları

kayak takımıyla fotograf çektirmiş olan arkadasımın resminin altında yazan yorum.
-lan evinde zeytin yok ne bu tavırlar.

üçüncü faulden sonra oyundan alınmak

sarı kartı olan futbolcunun oyundan alınmasına benzer durumdur.