bugün

başgan loading.
sevin, sevmeyin; oy verin vermeyin.
başkan is coming.

not: tc-spor. açılımcıları sevmem yani.
ne zaman konuşsa dolar/avro yükseliyor.
facetime dan darbe püskürtür.

ben de 1500 km uzaktan kornaya basarak püskürtmüştüm.
SENi başkan yaptırmayacağız .
Revolutionist.
büyük başkan...
görsel

http://www.gercekgundem.c...klari-ortaligi-karistirdi
ismini zikrettikten sonra, sallallahu aleyhi ve sellem dememiz gereken yüce şahıs.
Kendisini tv de görünce kızıyordum izlerken. sonra beyin fonksiyonlarımı durdurup öyle izleyeyim dedim kendisini sevmeye başladım.
5 filmi viz... yok lan bu o değildi.
motivasyon kaynağını merak ettiğim cumhurbaşkanı. bu kadar zirvede geçen bir ömre rağmen hala nasıl oraya buraya koşturup aynı heyecanla konuşma yapabiliyor anlayamıyorum.
düşük zekalı ve cahil insanlara bu kadar kolay hitap etmesine şaşırılmayacak lider.

politikacı değil demagogdur.

kendisine kutadgu bilig ten feyz almasını falan tavsiye ederim.

her şey pislikle ''mahalle karısı ağzı'' ile olmaz.

yok efendim kadının esas işi anneliktir anne olmayan kadın yarımdır.

yok efendim korunmayın siz doğurun allah rızkını verir. (vermedi)

yok efendim en az 3 çocuk.

yok efendim kızlı erkekli aynı evde kalıyorlar.

yok efendim bi evde iki araba olmaz israf yazık günah vs.

yok efendim dolar alan teröristtir.

bu mu yani adamlık politikacılık.

sanane be adam kim kimle sevişirse sevişir, kim çocuk yaparsa yapar yapmazsa yapmaz, kim neye yatırım yaparsa yapar, karı da koca da ayrı ayrı araba kullanır sa na neeeeeee.
kandırıla kandırıla herkese madara olan tip. yalancı ve hırsızdır. ayrıca diploması da olmadığı için oturduğu koltuktan inmesi gerekmektedir.
adam gibi adamdır, onu eleştirenlere bir bakın ne kadar doğru yolda olduğunu göreceksiniz.
Bizim aşağı mahalle bakkali amca. Yaşı 80 falan var, eski düğmecilerden.

Bunun bir de ülke yöneteni var.
Bir şey demiyorum. Kendisi saraylara layiktir.

(bkz: vallahi ben kraliyet seviyorum)
türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı'dır.
not:lütfen sözlüğümüzü sözlük gibi kullanalım. Eleştiriyi ve yorumu forumlarda yazalım.
Kişilik ve karakter olarak sevmediğim, siyasi kariyeri boyunca yaptığı bütün politikalarını beğenmediğim ve oy vermediğim malesef cumhurbaşkanı olduğu için makamına saygı duyduğum kişidir.
Biz ona reis diyoruz.
yakında başkan olacak kişidir. bu devleti 95 yıllık tarihindeki en kudretli konumuna bizzat kendi elleriyle ulaştırmış şahıstır. Allah sonunu hayır etsin inşaallah.
görsel
Sayın cumhur başkanımızdan tek isteğim bu ülkeden siktir olup gitmek isteyenler için bir iyilik yapması nolur başkanım , padişahım,lordum,firavunum,peygamberim veya allahım sen hangi sıfata girmek istiyorsan onu kabul et ama bizi de bu ülkeden siktir et güzel bir ülkeye yerleştir refah içinde yaşayıp oradan sana bol bol dua edelim.
Şuanki ruh hali

görsel
MADDE 1. – Türkiye Devleti bir cumhuriyettir.

MADDE 2. – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devletidir.
MADDE 4. – Anayasanın birinci maddesindeki devletin şeklinin cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, ikinci maddesindeki cumhuriyetin nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
detone sesini, ağdası gelmiş pubik kılları kılıklı bıyığını, meymenetsiz suratını tv'de gördüğümde, duyduğumda kulaklarını çınlatıyorum.

bu ülkede bu kadar tiksinilen bir başka varlık olmadı. evet, abdullah öcalan denen şey de buna dahil.
Gerek maddiyat konusunda gerek manevi konularda her türlü kötülüğü bu ülkeye yaşatmış olan bir sözde lider.

Kendimi bildiğimden beri hep asker olmayı düşlemiş biriyim vatan millet aşkı falan filan bilirsiniz o tarz bi insandım ama zerre bir şey kalmadı içimde. Şehit olsam recep oyunu arttırır terörist vursam yine recep oyunu arttırır.