bugün

7 sene bursaspor da yöneticilik yapmis. rahmetli ibrahim yazici nin genel sekreterliğini ve 2. baskanligini üstlenmiş ve 2014 yili itibari ile Bursaspor un 24. baskani olmuştur.

arnavut kökenlidir.

temizlik, güvenlik gibi taşeron tarzi 4 şirketi vardır.
Yeni başkanımızdır. inşallah bursasporumuza hayırlı olur. Herkes mesut mestan kazanır derken bir sürpriz yapmıştır.
10 sandıktan toplam 1068 oy almış yeni bursaspor başkanı.
bursasporumuzun yeni başkanı, hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın. yorucu erkan körüstan döneminden sonra bursaspora tekrar ivme kazandırmasını umarız. artık başkan yüzünden tartışmaktan yorulduk. ilk göreviniz * olarak umarım çine doğru gidersiniz.
inşallah kazanan bursaspor olur. takımımız bu sezon istediği yerde değildi büyük bursaspor'un tekrar şampiyonluğa oynaması en büyük hayalimiz inşallah recep başkanla bu mümkün olur.
bursaspor un yeni başkanıdır. Hayırlı olsun.
bursa spor camiasina hayirli olsun.
şenol güneş'i teknik direktörlük koltuğuna oturtması önemli ve başarılı icraatidir şüphesiz.
bugün itibariyle ntv spor'da canlı yayına konuk olan bursasporumuzun başkanıdır. yada daha doğru bir ifadeyle yeni başkanıdır. kendisinin iddiasına göre pablo martin batalla, bursaspor'a tekrar dönmeye sıcak bakıyormuş. umarım tekrar geri getirir o zaman ikinci efsane başkan olacaktır kendisi. başarılar başkan, başarılar bursaspor.
An itibariyle muallaktaki bir pozisyon adina, tek bir pozisyon gordum ben, sacmalayan baskan. Her hata yapilan ciksin konussun her hafta.
Kendi basarisizligini kapatma adina yapiyor bunu.
ibrahım yazıcı'dan sonra gerçekten bu kulübe başkanmış gibi hareket eden ve taraftarı dinleyen, bi aksilik olmazsa erkan körüstan'ın verdiği muazzam hasarı öngörülenden de daha çabuk kapatacak gibi görünen adam. Bursaspor'da maneviyatın paradan daha önemli olduğunun bilincinde olup bir ihtimal 2. şampiyonluğu kısmetse kendisi ve şenol güneş ile birlikte yaşayacağımız "adam".
bu kulüpte hep başkan olarak kalması gereken bursaspor başkanı ve işadamı.
Samimi insan.
Soyismi absurd bi sakaya cok musait kisilik.
ibrahim başkandan sonra Bursaspor u şampiyon yapabilme potansiyeli olan tek kişidir.
rıza tevfik veya osman bölükbaşı ile akrabalığı var mı merak etmekteyim.
pısırık başkan Bursaspor a yakışmıyor gidip sıradan bır anadolu klubu yönetsin.
reco başkan iyi adam, halk adamı bu adam bursasporumuzun başında uzun yıllar kalmalı bence, dün akşam adam gibi bağlandı derin futbol programına güzel konuştu medyanın özellikle istanbul medyasının yandaşlığını anlattı.
beyaz futbol'da dinlediğim kadarıyla pek toptan anlayan bir adam değil.
"sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
an itibariyle tekrar bursaspor başkanlığına seçilmiştir. tebrikler camiamıza hayırlı olsun. ancak son yıllarda hiç bu kadar kıran kırana bir seçim olmamıştı. timur noyan'da 1007 oy aldı tebrik etmek lazım. cüneyt özkan ise 136 oyda kaldı.

kesin sonuçlara göre;

recep bölükbaşı: 1119 oy alarak bursaspor'un yeniden başkanı oldu. hayırlısı olsun kazanan bursasporumuz olsun.
şenol güneş ile 1 yıllık anlaşma imzalamış über başkan.
yahu nerden buluyorlar bu adamları aklım almıyor yemin ederim.

sen çıkıp oyuncuya senin sözleşmeni iyileştirecez deyip, iyileştirmeyeceksin. ki bu kısmı bizi hiiiç hiç ilgilendirmez.

sonra beşiktaş sana oyuncu için teklif yapacak reddedeceksin. burası da tamam gayet normal bu.

sonra beşiktaş bir teklifle daha gelecek yine sana. o sırada sen "eski hocamız oyuncumuzun aklını karıştırıyor" diye açıklama yapacaksın.

ulan sana sormazlar senin bu sene 2 tane oyuncun fenerbahçe'ye gitti, volkan şen açık açık diyor ki ben bu takımda oynamak istemiyorum, ozan tufan diyor ki başkanım ne derse o. şimdi sorarlar sana volkan şen'in adı beşiktaşla zerre anılmıyor, ozan için beşiktaş sana resmi bir teklif yapmış . ulan hangi oyuncunun aklını karıştırmış şenol güneş??
bu kadar mal yöneticilik olmaz yemin ederim.

tabi şenol güneş de çıkıp "adam olsunlar, bir tane oyuncu beni aklımı karıştırdı derse alnını karışlarım onun" dedi ve ayarı verdi.

bunun üzerine çıkıp "ama medya yazıyordu, neden yalanlamadı şenol hoca" diye açıklama yapıyor. yav arkadaşım sen rahatsız mısın?? adamın işi gücü yok her gün medyada çıkan haberleri mi yalanlasın??

velhasıl tam anadolu takımı başkanıdır. futbolcusu da kendisi de beşiktaş'tan uzak olsun. koca camia içinde bir tane "adam vardı", teknik direktörleri, onu da aldık zaten. gerisini alıp münasip bir pozisyona (takımda) yerleştirebilirler.
bu receplerin hepsimi problemli olur arkadaş.

google'ye ''recep bölükbaşı'' yazdım, karşıma çıkanlar;

ozan tufan'ı kesinlikle satmıyoruz!!
başkan kesin konuştu; serdar aziz'i satmıyoruz!!
fernandao'yu satmıyorum!!
volkan serdar ve ozan'ı kesinlikle satmıyoruz!!
başkan son noktayı koydu; satmıyoruz!! (fernandao için)

ve daha niceleri.
adamı paranoyak yaptılar lan.

-reco nabıyon laaa
+satmıyorum lan amına koduklarım
-hayırdır sana recoo
+satanın avradını!!

yazık iyi adamdı lan.
-ooo reco naber yaa ?
+satmirem ula satmirem.
güncel Önemli Başlıklar