bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
5. nesil yazardır. hoşgelmiştir.
(bkz: hoşgeldin)
#2945957entry si ile dikkatimi çeken beşinci nesil yazar. sözlüğe baya bir faydası olacak gibi duruyor. çok hoşgelmiş.
(bkz: 5inci neslin komünik olması)
(bkz: 5inci neslin komünik anarşik olması)
(bkz: 5inci neslin anarşik olması)*
sanıyorum kendisi 3. kategoriye giriyor, esprili bir arkadaş. te be ojgeldin be ya..
5. nesil yazar. *
(#2947891) no'lu entrysindeki tespitlerine * katıldığım yazar. *
doğmamış bebeklerin olmayan bezlerine talip yazar.
#5114500 sözlük yazarlığı yerine çocuk bakıcılığı yapmasını tavsiye ettiğim yazar. şimdi ben burda kasaplarla ilgili başlıklar açsam kasaplara mı iş koymuş olacam. allah ın bir akıllısı sen vardın zaten. bilmediğin bir konuda yorum yapacağına çocuklarla resim filan yap bence.
Sabaha karşı beni toplumsal savunma iç güdüsünün ortasına * atmış ve nedense tavsiyede bulundurtmuş bir adet yazar.
öteden beriden gelen edit:**
nickine bayıldığım nesildaşımdır.
kaleci saçlı adamları seven yazardır. #6132255
ayar verme konusunda ders niteliğindeki şu entryi giren yazar;

(bkz: #6132255)
ayar vermeyi amaç edinmiş yozar. hayırlısı bakalım.
kalbur üstü bilgilerle tartışmalara giren iyi niyetli olduğunu düşündüğüm yazar. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerek.
(bkz: murat bardakçı)
(#8665268)

işinin ehlidir, biliyordur, konuşuyordur.

tebriklenesi yazar. *
(bkz: #9526978) türk dili hakkında hiçbir kurala dikkat etmeyen hatta türkçe karakterlere bile dikkat etmeyen rahmetli uğur mumcu nun ifadesiyle "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş" bir yazar. *
tekelde çalışıyo diyorlar. ben öyle duydum.*
saatlerdir entrylerini okumaktan bıkmadığım yazar. yazar gibi yazar. selam ederim.
tavsiyeci, yardımsever yazar.

teşekkür eder, yazılarını takip ederim.

sanisenin mucidi.
artık yazmayan yazar.