bugün

tek kullandığım torrent sitesiydi. temiz çalışıyordu. kapanmasına çok şaşırdım. virüsten ölen arkadaşları olmuş. kendi ceplerinden ödeme yaparak siteyi ayakta tutuyorlarmış. oy birliği ile kapatma kararı almışlar.
açıklamaları biraz garip geldi doğrusu. siteyi birilerine satabilirlerdi. tanınmış bir site olduğu için alıcısı da illa ki çıkardı. bu kadar bilinen bir sitenin reklam geliri de iyi olmalıydı.
An itibariyle kapanmıştır,arkadaşların açıklamaları şu şekilde dir,

Hello guys,
We would like to inform you that we have decided to shut down our site.
The past 2 years have been very difficult for us - some of the people in our team died due to covid complications,
others still suffer the side effects of it - not being able to work at all.
Some are also fighting the war in Europe - ON BOTH SIDES.
Also, the power price increase in data centers in Europe hit us pretty hard.
Inflation makes our daily expenses impossible to bare.
Therefore we can no longer run this site without massive expenses that we can no longer cover out of pocket.
After an unanimous vote we've decided that we can no longer do it.
We are sorry :(
Bye
bulgarlar bizi pek sevmez ama ben bulgarları bu site sayesinde çok sevdim.
hangi mantıkla bu çağda site yasaklanır, anlamadım gitti, bir gün olsun elleri klavyeye gitmemiş bünyelerin, çıkıp bir halt etmiş gibi ballandıra ballandıra anlatmaları başka komedi. yani sizin anlayacağınız bu site de yasaklanmış. iş başa düştü.
türkiyede yasaklanmıştır.
yada dur şöyle değiştireyim; devletim idari tedbir uygulamaktadır.
burası sörvayvırdır, burada şaka yoktur, herşey gerçektir, beğenmeyen istanbula gitsindir.
aradığınız torrentten scReenshotlar sunan, hatta daha torrentin içeriğine girmeden size resim ile içeriğinden ipuçlaRı veRen site. hastasıyım. her ülkeden üyesi vaR. yoRumlarda arapçadan çinceye kadar hemen her dile rastlamak mümkün.. eğlenceli bir topluluk.

ha seRveRı çok sık hata veRiyoR. elden bişey gelmez. bekliyoruz.
davetiye veya üyelik zorunluluğu olmadan girilebilen ve indirme hızı hiç de fena olmayan torrent sitesidir. her türlü içeriğe sahip olmakla birlikte hemen hemen tüm torrentleri hakkında resim ve gerekli açıklama mevcuttur.
yüksek hızlı bulgar internetinin biz türklere faydalarındandır, gündüzleri çok fazla seeder vardır ama geceleri seederlar azalır, zira aynı zaman dilimindeyiz adamlarla. uyuyor herifler.

her türlü film, dizi, müzik, oyun bulunur, manyak hızlı olması en güzel yanıdır. oyunları da denenmiş, garantilidir.

tek kötü yanı, dizilerin dvdrip'i yerne tvrip'i olmasıdır genellikle. benim gibi tvrip sevmeyen bünyeleri üzer bu özelliği sitenin, ama olsun, allah razı olsun, onu upload etmeyen de var.

gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
herturlu yabanci filmi bunyesinde baridirir. vizyonda olmayan filmleri bile barindirir. (bkz: x men origins wolverine)

türk filmi cok az barindirir. bir keresinde ivedik'e denk gelmişliğim vardir.
hayvan gibi geniş içerikli torrent sitesi. her türlü bok püsür mevcuttur.
benim kesfettigim, en guzel torrent sitesi. herturlu yeni film, oyun, muzik, program bulabileceginiz ve adult bolumuyle, uye olmak gerekmeden somuru yapabileceginiz kullanisli sitedir.

http://rarbg.com/torrents.php