1. 1.
    mimar arkadaşların en bir kral dostu.
    2 ... hec
  2. 2.
    ispanyolcada "hızlı, çabuk" anlamına gelen kelime...
    ... i dont need that shit
  3. 3.
    evde dövme yapıldığında vcd motorundan yapılan dövme makinasında kullanmak için çok pahalı olan dövme boyası yerine kullanılan mürekkep
    ... aksak tirtil
  4. 4.
    speedo firmasının yan kuruluşuymuş gibi dursa da illet teknik resim ödevlerinin ancak maket bıçağıyla kazınarak temizlendiği çizim aracıdır. bunların seti en ucuz cağaloğlu'nda hakikat kırtasiyesi'nde bulunur, ancak oraya para verirken param süngü olan minarelere mi gidiyor diye de düşünmeden edemiyorum.
    2 ... impayatoy
  5. 5.
    itü'de bir çok tırt hoca olduğu için ve inatla setlerde olmayan numaralarını aldırdığı için milletin küfrettiği kalemdir. piyasada hiç bulunmayan 0.2 0.4 0.8 gibi bir set istemektedirler ki; böyle bir şeyi ancak tek tek ve faiş fiyatta bulabilirsiniz. * * * *
    2 ... chazsmyr dhuunyl
  6. 6.
    universite 1 boyunca 0.1,0.2,0.4 uclarıyla bolca hasır nesır oldugum cızım kalemı
    murekkebı koyarsınız 1 ay kullanmazsınız ıcınde kurur yapısır temızlıyemezsınız.nokta ve ınce hatlı cızımler ıcın uygundur.
    faber castell set olarak alırsanız daha uygun olabilir (ben zamanında 40ytl vermıstım.3 sene once falan)
    1 ... broadcastonwax
  7. 7.
    kullanırken cikkiri cikkiri diye ses çıkaran sinir bozucu kalem .
    ... lyras
  8. 8.
    çeşitli uçları olan* çizim yaparken kullanılan, görünüşü pek bir janjanlı ama işlevi pilot kalemden farksız olan* kalem
    1 ... mystery
  9. 9.
    mimari çizimlerde 0.5, 0.6 gibi kalın uçluları kesit çizerken, 0.3, 0.2 gibi daha ince uçluları görünüş (cephe) çizerken, 0.1 ucu da taramalarda kullanılır.
    ... bettyboop
  10. 10.
    (bkz: aydınger) in ekürisidir.rapido aydıngersiz, aydınger rapidosuz bir hiçtir.
    3 ... tinkerbell