bugün

yeni bir yazar, hoşgelmiş.
hoş gelmiş, sefalar getirmiş altıncı nesil yazar kişisi.

(bkz: hoş gelişler ola)*
woher kommen sie yazaridir.
bildiğin "ramştayncı"dır. din yüzünden insanların birbirlerini yedikleri bu dünyaya ve sözlüğe hoşgelmiş yazardır. sadece kendisi için değil, bütün hepsi için, kıble parkbühne wuhlheide'dir, hey yavrum hey.
altıncı nesil çaylak. saçı başı dağılmamıştır umarım.
rammstein dinleyicisi nesildaş bir çaylak. hoşgeldin ve ich liebe dich diyoruz kendisine. ve peynirciks söz sende...
son 5 gündür girdiği entry'lere perde çekilmiş yazar; çaylak. kendisine geçmiş olsun diyerek yazarlığa tekrardan dönmesini bekliyoruz.
"kaç şeker olsun çay?" diye sorulası yazar.

edit: cevap niteliğinde entryler girmeyi her halinden belli eden, bunu kendi çapında ("artık ne iyi şey zannediyorsa") mutluluk çerçevesi içinde yaşayan; ayakkabı.
çayı iki şekerli içen yazar.
embesil gözükme pahasına, bilip bilmeden başkaları için işsiz, güçsüz diyen yazar. gazsaraylı, sol frame e taşımaya değmez ama neyse.

edit:kaba etinden sallayıp cevabını alınca çamura yatıyor ayrıca, umarım işi gücü vardır.
yapacağı futbol muhabbetini ilgili başlıklarda konuşmak yerine çoğunlukla konuyu kişiselleştirip aklınca action yaratan sempatik. bu ilköğretim psikolojisinden kurtulur kurtulmaz öne süreceği mantıklı iddiları ve ortaya koyacağı net argümanlarıyla gelişimini sahsen buraya ellerimle not düşeceğim; lakin bu psikoloji geleneksel aslan terbiyesi şenliklerinden kalma bir hasarsa tanrı yardımcısı olsun; ateş düştüğü yeri yakıyor, kınamamak gerek. *

ps: ateş demişken;

(bkz: cimboma ateş bastı)
hayatını fenerbahçe denilen o süpersonik takıma adamış 3-5 çapulcunun gazına gelmeyecek yazardır. bir futbol müsabakasına "aslan terbiyesi" yakıştırması yapan zeka küpleriyle nasıl bir tartışma içine girilebilir ki?
nasıl göt varmış sorusuna asıl öndekini gör dediğim iki ayaklıdır.
(#8985480) hoş ve gerçekçi bir entry girmiş olan yazar, merak ettim şimdi, hiç bi söyleşisine katıldı mı acaba?
hoş gelmiş sefa gelmiş..
rammstein fanlarına atfen yapılan hitabet şekli. buyrun ben diyecem ama ne konu o konu, ne de yer o yer. ben... evet ben.
güncel Önemli Başlıklar