bugün

aman raid neymiş 2 sigara içerim sinekler ölür.
edit:siz raid kullanın sigara falan kurtarmaz konu sinek
bi sike yaramayan para tuzağı. Ulan sinekleri kovmuyor aksine sinekler bunun üstüne konuyor. Kafasını siktiklerim bunu hangi kafayla üretmişler. Delirecem lan artık.
bugün aldığım, odada normalde pencere açmadığım için günde bir iki sinek varken şimdi odada son yarım saatte 7 sinek öldürmeme neden olan PARA TUZAĞI. Hiç bir işe yaramıyor sinek gelmiş elektro likidin 1 metre uzağında tavla atıyor
ilk kullandığımda gereksiz aparat fiyatına ve işlevine pek inanamadığım,şimdi ise rahat uyku uyutan antisivridir.
aparat fiyatına hala karşıyım gerçi kaybetmeyin bu mekanizmayı zehrini alın yeter diyicem ama onunda fiyatını bilmiyorum ilaçlama tam anlamıyla "soykırım" vadesine gelmediği müddetçe ve belediyede uyumak ile vakit geçirdiği müddetçe daha çok likite para verilir ya.
keşke şu pisliklerle antlaşma imzalayabilsek mağduriyetin böylesi..
Bu yaz odama hiç sivrisinek uğratmayan icat. Yok efendim işe yaramıyor vay efendim taktım üstünde sivrisinekler parende atıyor diyenlere itibar etmeyiniz. Ulan sana herhangi bir markaya ait plaza içerisinde motoru olmayan araba sattılar mı? heh iddia ettiğin aynı buna benziyor işte. Adamlar tvlerde, gazetelerde reklamlarla sivrisinekleri uzak tutar diyor ama bu çıkmış sivrisinek likitin üstüne kondu orada duruyor diyor. içine su doldurup satıyorlar diyecekler neredeyse. Abes yorumları kenara bırakalım muazzam işe yarıyor, bu yaz odamda bir kez bile karşılaşmadım. işe yaramıyorsa cahil vatandaşın usulüne uygun kullanamadığındandır.

Neyse bu elektro likit mevzuunun asıl can alıcı kısmı zararlı olup olmadığı. insan sağlığı açısından tehlikeli olduğu kanısındayım. Çünkü sabah uyandığımda burnumun direği sızlıyor, bazen boğazımda bir acı hissediyorum. Belki sağlığa zararlı madde olmadığı kanıtlanmıştır fakat insanı olumsuz etkilediği aşikar. Bazı aralıklarda likidi takmadığımda farkı anladım, sorun bende değil likidin takılı olduğunda yaptığı etkiler var.

Buna çözüm bulunmazsa önümüzdeki yıl tercih etmeyeceğim. Raide konu hakkında bir şeyler yazdım gönderdim cevap alamadım, umarım kısa zamanda bilgilendirilirim.