1. 0.
  radyo 24 ıstanbul ve marmaraya yayın yapmaya başlamış bünyesınde zafer algöz,dost elver,cengiz küçükayvaz, bay hiç, fedanur amca,ahmet hakan,rezzan kiraz ve daha bir çok ünlüyü kadrosuna dahil etmiş 91.6 frekansı ve http://www.radyo24.net adresınden yayın yapan mizah radyosudur.
  ... era
 2. 1.
  ' ilaç eczanelerde bulunur, damar müzik radyo 24' te ' şeklinde bir reklama sahip kurum. * *
  1 -1 ... legend of the stranger
 3. 2.
  Yaklaşık bir buçuk ay önce Gerçek Medya Grubu bünyesine dahil olan, eski kimliğinden tamamen arınmış, kaliteli müzik yayını anlayışını benimsemiş, ' Yaşamı Eğlenceye Dönüştüren Radyo ' mottosu ile tüm marmara bölgesine yayın yapan çok kaliteli bir Türkçe-Popüler müzik radyo istasyonudur.

  Hatta ve hatta, cumartesi geceleri ' Clubbing Night ' adlı program kuşağı ile, Dj Tarkan, Soulpower, Dj Hassan, Serdar Olcay, Sertaç Kaya, Dj A-dox, Tunu ulus gibi dünyaca ünlü Dj ler güncel setlerini gece 24'ten sabah 07'ye kadar dinleyicileri ile paylaşıyor.

  Yeni web adresi:
  http://www.radyo24.fm
  91.6
  ... sibemol
 4. 3.
  Uzun zamandan sonra tekrar dinlemeye başladığım radyo kanalı. Epey eski bir zamanda - sanırım 2 yıl kadar önce - şampiyon fm'de bulunan nalan adlı dj ablayı radyo 24'te görünce bir an afalladım. Ama sonra kendime geldim ve o aşkla dinlemeye devam ettim. Tekrardan radyo dinlememi sağlayan insana - nalan ablama - teşekkür ediyorum.

  (bkz: şoför nalan)
  (bkz: gece vardiyası)
  ... mister bird
 5. 4.
  istanbul'da 91.6 frekansında yayın yapan ve gazeteport.com haber sitesinin yan kuruluşu olan radyo kanalı. radyonun kurucuları olan yavuz semerci, kerimcan kamal ve açıl sezen haftaiçi her akşam saat 17'de trafikte programıyla hoş vakit geçirmenizi sağlıyorlar.

  http://www.radyo916.com/

  edit: linkde verdim.
  ... 21grams
 6. 5.
  bursa'da yayın yapan bursa radyo 24'ün frekansı 102.2 olup, istanbul'da yayın yapan radyo24 ile alakası yoktur.
  ... templeton peck