bugün

Zibilyon tane feyk hesapla kendini sağlama alan akapeli civelekleri, moskof çomarı solcuları, 10 aralıkçı yavşakları kudurtan yazardı. Keşke yeniden yazmaya başlasa ama sözlükte çok fazla ibnetor olduğu için tiksinmiş belli ki.
o savaşını sanal alemde fakelerle müslümanlara küfür etmekle geçiriyor. öyle savaşın içindeki sanalda tüm müslümanı ateist yapacak zafer partisini iktidara taşıyacak falan filan.
Hakkari'de teröristlerle girdiği çatışma sonucunda şehit düşmüştür.
--spoiler--
bi hesaptan iyiyi diğer hesaplarından kötüyü oynayan tek kişilik tiyatron nasıl gidiyor lan. bu hesabından mahkeme korkusu sarınca yan hesabı magicoventoda kendini sakladı rehabilite etti aklınca fazla sürmez buna döner utanmadan hiçbir şey olmamış gibi yazmaya devam eder böylde utanmaz arlanmaz arsız biridir.
--spoiler--

badecilerin canını çok yakan on numara beş yıldız bir yazardır. adam ciddi ciddi beni onun feyki sanıyor ya ahahhah. senin feyk hesapları ben yazdım zaten. yazık ya, artı alamayınca bir sürü feyk açmaya kadar düşmüşsün badeci.. vallahi utanmazlıkta, arsızlıkta bu sözlük senin gibisini görmemiştir. türünün tek örneğisin badeci frenk..
(bkz: manisa tarzanı)

bi hesaptan iyiyi diğer hesaplarından kötüyü oynayan tek kişilik tiyatron nasıl gidiyor lan. bu hesabından mahkeme korkusu sarınca yan hesabı magicoventoda kendini sakladı rehabilite etti aklınca fazla sürmez buna döner utanmadan hiçbir şey olmamış gibi yazmaya devam eder böylde utanmaz arlanmaz arsız biridir.
magicovento songavurbukucu1 memduh bashqan hesaplarıyla uluda cirit attığı yetmezmiş gibi burada yazan üç beş müslüman yazara hakaretler eden iblistir.
kendisi biricik arkadaşımdır. keşke gelse de badecileri yine tir tir titretse.. özleniyorsun muhterem..
Seçimlerden sonra bunalıma girmiş olabilir.

Ama zaten tadı da kalmadı buranın.
gelebilir mi artik.
özlenen yazardır. keşke yeniden yazmaya başlasa.
Ulan frank Lucas ile aynı fikirdeyim ya.

Teorisyen düşün yani be iğrenç bi mahlukatınsın;)
Seçimlerden sonra kayıplara karışmış liseli bi yazar. belki üniversiteye veya sanayiye kayıt işlemleriyle felan uğraşıyordur dünkü ergen.
bu heasbından yapamadığı hakaretleri magicovento hesabından yapar songavurbukucu1 hesabından yapar memduh bashqan hesabından yapar bu hesabı aklınca temiz kullanır. bana ak partide badelenir demiş ben sen miyim her parti tarafından badeleneyim he? bi ümit badeler bi meral badeler bi kemal badeler arada kalmış gelen giden çakıyor utanmadan ona buna çamur atıyor.

görsel
tanju özcan olmasın lan bu? geçen hafta yolda olduğu için girememiştir.
kendisi olmayınca 2 fake hesabı da ortadan kaybolan zevat. songavurbbukucu1 ve memduh basqan hesapları ortada yok. ? utanmadan yemin ediyor lan ateit biri yemin etse ne etmese ne.
adam entry girmeyince Kılıçdaroğlu öldü sandım...
Üçkere besmele çektim, inş geri gelmesin diye.
kaç gündür kemal dedemle ilgili başlıklar görmeyince dedim çaylak oldu bu galiba ama çaylak değil kaç gündür girmiyo başına bişey mi geldi acaba aq dediğim yuzır kesinlikle şüphesiz..

edit: kız bulmuşda olabilir kuşkusuz..
adam aykırı bir yazar ama sözlükte hep var olsun, sinir uçlarına dokunuyor çok defa ama müthiş tespitleri var. kesinlikle bu sözlükte bir renk aga.
Göründüğünden daha genç olabilir o fotoğrafı hatırlıyorum.
Sözlüğün en daşşaklı yazarlarındandır, var olsundur.
Ne zaman sözlüğe gelsem kendisi burda şüphesiz ama girdi girmiyor özelden kimlerle yazışıyor acaba..
Çaylak mi olmuş.
(img:#2314072)
Yine bulur saracak birini kuşkusuz..
kılıçdaroğlu gidince kime saracak çok merak ediyorum.