bugün

görsel
"marjinal kemalist teorisyen" olarak değiştirip profilini de şöyle bir şey yapsaydı ab'den güzel bir fon kapabilirdi.
görsel
Bak meshepçi alevileri karşına almışsın. Fethullahçılığa, kürtçülüğe de karşısın.

Vazgeç şu nato, neoliberalizm sevdandan. Gel vatan cephesine, ben de seni savunayım. Yurtseverlikle batı destekli ideolojiler bir arada yürümez.
(bkz: ümit özdağın ulusalcı düşmanı olması) hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim ulusalcı kemalisttir.
knk fransa'daki seçimlerde kimi destekliyorsun? sosyalist aday da üçüncü geldi ama seçim sonucunu sosyalistler belirleyecek diyorlar.
okuduğunu anlamada sorunlar yaşayan bir adet user. sözlükte sürekli birilerine laf edip durur ve her bi boku bildiğini sanar.
atatürkçülük adı altında bölücülük yapıp insanları atatürk ve kemalizm düşmanı yapmaya çalışan aktroll.
genç ve biraz fazla heyecanlı bir yazar . yoksa iyidir ....
ülkedeki müslümanım diyen herkesi arap gibi gören zevat. bunlara göre ülkenin sahibi bunlar müslümanlar onlar için yok bunu diyende türk olmayan devşirme biri. gerçekten çok yazık..
Entry ve nick uyumsuzluğuna sahip bir adet user.
Partisini nasıl da koruyor hahaha

Zafer partisi nin içi bunlardan doluysa vay hallerine.

Frank bu kadar çalışmıyor Bee.

görsel
çaylak olmuş.

görsel
görsel
hep siyasi giri giryor diye beni moderasyona şikayet eden güruhun görmediği zevat. ben en azından futboldan tut her konudan yazan biriyim ama bu zatı siyasetten başka konularda göremezsiniz. formatta sürekli aynı giriler giren yazar çaylak olur kuralı var bu zevata işlemiyor anlaşılan. ibreti alem için bende seni şikayet edeceğim kuralsa bu herkes için geçerlidir. bıktık senin zafer partinden saçma sapan teorilerinden.

1. atatürk ün partisi/#45571204
2. oylar bölünüyorsa meral neden aday oldu/#45571182
3. serkan inci nin adayının kılıçdaroğlu olması/#45571174
4. serkan inci nin adayının kılıçdaroğlu olması/#45571162
5. frank ile kartoncunun zafer e karşı birleşmesi/#45571018
6. zafer partisi nin akp ve mhp nin oylarını bölmesi/#45570990
7. vatan partililerin mülteci sevgisi/#45570922
8. akp ve ychp nin zafer partisine karşı birleşmesi/#45570917
9. atatürk düşmanlığının temellerini atan isimler/#45570912
10. muharrem ince saraydan para alıyor diyen tip/#45570883
11. muharrem ince saraydan para alıyor diyen tip/#45570863
12. t özal yaşasaydı millet ittifakını desteklerdi/#45570575
13. canan kaftancıoğlu nu çıldırtacak bir şey bırak/#45569642
14. kazara kılıçdaroğlu seçilse ne olur sorunsalı/#45568897
15. chp lilerin kürt olduğu gerçeği/#45568616
16. türkiyeye zarar veren iki grup/#45568434
17. türkiye türkçülüğü/#45568430
18. mustafa kemal atatürk e hakaret eden araplar/#45568390
19. kanatlarim varr ruhumda kağıt makas/#45568324
20. adnan menderesin namaz kılarken fotoğrafı olmaması/#45567370
21. türk kadınları dünyanın en güzel kadınlarıdır/#45567347
22. türkan saylan yaşasaydı hangi partiyi desteklerdi/#45567324
23. kemalizm in tam zıttı olan parti/#45567296
24. anın görüntüsü/#45567240
25. deva partisi ni destekleyen yazarlar/#45566949
Ellemeyin ya çocuğu.
kural içinde kural koymaya çalışan zevat. senin kemalizmin benim umrumda değil kurallara uymak zorundasın uymuyorsan nikini değiştir öyle yazarlık yap. bahaneye bak çay demle.

görsel
serada yetişmiş turfanda mal galiba.
özetle parti bunalımı yaşayan zevat. 5 ay önce
muhrremciydi ardından perinççekçi oldu şimdi de
ümitçi oldu. bakalım ilerleyen aylarda neyci olacak.

görsel
şimdiki chp'yi ben de pek beğenmiyorum t*rör örgütü sempatizanlarına oy için mesafe koyamadığı için, bunun Kürtlük ile de alakası yok, çünkü o t*rör örgütleri Kürtlerin gerçek temsilcisi değil, onların duygusunu Kürtlük ile sömürüp aldatanlar. ama her gün en az 5 kere "y-chp kürt partisidir, dersimli kemal kürtçüdür" diye entry giren kişi. hep aynı entry'ler başka fikir yok mu hiç.
cehape ve dersimli konusunda (ama sadece burda) hak verdiğim, liseli ergen bir yazar.
Adam gibi adam olan yazardır.

Kendisi gerçek bir Atatürkçü ve ulusalcıdır.
Aleviler hakkında saçma başlıklar açmasa iyi çocuk aslında.
ak partili kim varsa ona göre troll olan zevat. kendisi format dışı yazıp gerçekte kurganla beraber hep zafer partisi siyaset yazdıkları için en az 6 ay çaylak olmaları gerektiği yerde işlem yapılmadığı gibi ben için de referans oluyor. diğer mevzu ben troll değilim paraya pula ihtiyacımda yok haaaaaaaaaaa inanmıyorsan gel misafirim ol ortamımı gör ihtiyacında varsa cebine harçlığını kor kafanı yere eğerek yolcu ederim seni. sen 7 / 24 zaferi yazarken ben sen için tek kare bile olsa zafer partisi trolu yazmadım yazmam işim olmaz banane ya. unutmadan gel deilkanlı beni görmeye frankl baba nasıl biriymiş gözlerinle gör yaptıklarından utan eğer utanman varsa.,

görsel
Frank lucas çalışmalarını beğendiği için maaş a bağlamaya çalışıyor ışık gördü galiba takiye kontenjanında yer olabilir.
neden üzerime alındığımı soran zevat. bazen kırılma noktaları vardır ince nüansları iyi görmek gerekir. sen genel olarak ak partililerin alayını troll olarak gören birisin bende ak partili olduğum için göndermen bana da geliyor. bu huyun iyi değil söylim yakışıklı. sana şunu söylim beni bilenler bilir az kişi bilir ama anlamıştır. siyasi olaylardan ve islam dininden ve genel konularda asla troll yapmam tamamen şahsi görüşümdür. cinisellik olarak arada perdah çekerim haaaaaaaaaaaaaaaa yattığım kadılarla yaşadıklarımı yazıya döksem içinden dersin ki ben boşa yaşamışım o derecedir en az söylüyorum 3 daire parası karılara veren biriyimdir. acıdım mı asla geride akar vardı aslan gibi babada vardı tek takıldım asla arkadaaşla alemlere akmadım babamın nasihatıydı tuttum ? benim içkim kumarım asla olmadı sigaram çayım ve karı alemi olmuştır kızlarla hiç işim olmamıştır.