bugün

Herif dünyanın en kalifiye 5 forvetinden biri biz de burda bizim mallara adamın kalitesini anlatmaya çalışıyoruz.
Ersin düzen açıkladı sanırım transferi. Sanırım diyorum çünkü emln olamıyorum. Gs liler olarak pavlov un köpekleri gibi şartlı refleks olduk. Adamın adını duyunca terleme geliyor.

https://twitter.com/ersin.../1167815128638787584?s=19
bazı kaynaklarda falcao'nun gelmeyeceğini, sessiz sedasız southampton'dan 32 yaşındaki Shane Long ile anlaşıldığı söyleniyor.

danny ings'i transfer ettiği için 7 milyon bonservis bedeline sahip long'u 2.5 milyona vermeyi kabul etmişler.
bir nevi elden çıkarmışlar.
Atvnin ne kadar kanalı varsa inanmadığım için, geldiğini Galatasaray resmi hesaplarından görmediğim sürece biramı içip halısaha saatini bekleyeceğim. Hiç sevinmeden.
Simdi ortaligi bir koku kapladi hahaha.
Ikinci van pörsi vakası olabilecek şey. Evet şey.
serkan çınarı geri çağırsalar daha faydalı olurdu. 157353 yaşındaki adamı ne yapacaklar. türk takımlarına yaşlı oyuncu gelmesin, transfer bedeli ödediğimiz için takımlarımız kar yapamıyor ve her türlü götümüzde patlıyor. umarım fenerbahçenin getirdiği çöpler gibi olmaz.
görsel
hanginiz sıçtınız lan burası leş gibi kokuyo. *
sonraki transferden monaco'ya % 60 pay verileceğine göre, beleşe geldi cimboma. hey maşşallah....
Ne falcao ymuş anlamadım. Sokaktan arkadaşı kardeşimin adını çağrıyo. Kardeşimin cevabı falcao geldi. Anlam veremiyorum. Kardeşim beşiktaşlı bir de.
futbolcu mu fotomodel mi anlamadım amk. geleceksen gel orospu çocuğu ne tatile çıkmış yeni gelin gibi fotoğraf çekinip duruyorsun.

görsel
5 milyon euro + bonuslar, monacoya 3 milyon euro, menejere 1 milyon euro verilmiş.

Ayrıca satılır ise monacoya %60 pay verilecekmiş.

Sevr anlaşması gibi. Tek umudum inşallah işe yarar. Kaldığı 3 sezonda Galatasaray ı şampiyon yapar ise tarihe geçer zaten.
artık bizim topçumuzdur. hahahahaha ne oldu lan kuşlar hee ne oldu amk.
görsel
Trtspor'un haberine göre 3+1 yıllığına bonservissiz olarak Galatasaray'da. Türkiye'de hangi takıma gelse büyük transfer olarak adlandırılabilecek bir oyuncu. Bu ülkeye Drogba, Van Persie, Mario Gomez gibi gelen isimleri izledikten sonra Falcao'yu da izleyecek olmak ayrı bir heyecan. Büyük kariyerli bir oyuncu (bkz: http://thefutbolig.com/20...ranan-kan-radamel-falcao/)
transfer sezonu boyunca galatasarayla taşşak geçmemize sebebiyet veren topçu.. * allah senden razı ola.. * hoş geldin.. ıskalayacağın her top için, atamayacağın her gol için yine bizim taşşak malzememiz olacaktır. *

açık ve net evet.
Saka bir yana sakatlanmazsa is yapar.
Bir fenerbahçeli olarak lige kalite katacağını düşünüyorum.
beşiktaş ta karşılık olarak basketbol takımına kobe ve shaq ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı. Edit: şaka bir yana 3+1 e takıldım..
şüphesiz ki birileri kuduracak ve çeşitli sebeplerle kendini avutacaktır. onları boş verelim.

türk futboluna ve galatasaray'a hayırlı uğurlu olsun.
her türlü tahrik, çamur ve bariyere rağmen takımına inancını kaybetmeyen tüm galatasaraylılara selam olsun,
bu sabırlı süreç sebebiyle geçmiş olsun.
görsel
Bak söyliyorum sadece falcao yetmez. en az 1 forvet daha hızlı bir kanat oyuncusu ve agresif bir orta saha şart bu takıma.
bu sezon en fazla 12-14 maçta sahaya çıkacaktır. fazlasını beklemek saflık olur. 6-8 gol katkısı var en fazla. adam kronik sakat. yoksa ne işi var. cimbomda..
(bkz: sonunda be amk).
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar