bugün

(#11989164)
(#11989207)
aynı entryi 1598 kere girebilecek kapasitede olduğunu göstermiş bir yazar. birilerinin başka bir ırktan olduğunu bilmeyi ırkçılık sanıyor sanırım. veya neye sustuğunu tam olarak bilmiyor, anlayabilmiş değilim.
vaktiyle bir etrym hakkında bana mesaj atmış. ancak ona karşılık vermeme rağmen bana geri dönmemiş, o attığı mesajıyla bu gün bile kahkahalar attığım, beni harbiden çok güldüren yazar.
bir yazar hakkında girdiği nick altı entry* ile ne kadar dar görüşlü ve analiz yoksunu olduğunu göstermiştir. zira hakkında görüş bildirdiği yazar liseli değildir, marmara üniversitesindeki 2. senesidir, ülkücülükle alakası da yoktur. Bir de mide bulantısı şikayeti varmış ki biz elimizden gelen fitili kendisine sokabiliriz.
tanımak istediğim nadir yazarlardan bir tanesi. saygı gösterilesice.
(#12163629)

pek tanımadığım bir yazar. demiş ki bana;

--spoiler--
sözlükte müslüman görünümlü ateist ekolünden geldigine inandıgım yazar. peygambere küfür edilince dayanamıyormuş bak sen, sen allah mısın? allah bile gönderdigi peygamberine küfür edenleri bu dünyada yargılamazken dillerini kopartıp ellerin vermezken sen kim oluyorsun cennet düşkünü müslüman. senin gibiler ne hoşgörüden anlar ne dinimizin güzelliklerini yayabilir. sen ancak " var dediler o zaman vardır " diye düşünenlerde olabilirsin. peygamberimiz kendisine küfür edilse elbet alır karşısına o kimse tartışır dogru yolu gösterir 10 kere yapılsa yine aynısı yapar benim peygamberim. inananım da böyle yapar ancak islamik magandalar agız yüz burun kırar o da cennet aşkı kabardıgı için.
--spoiler--

var dediler diye var şeklinde bir imanım yok. ben taklidi iman sahibi değilim. sonradan müslüman olduğumu belirteyim. yakin imanın peşindeyim. haddimi aşmış olmazsan ilmel yakin düzeyinde imanın peşindeyim. yani etrafındaki insanları takliden müslüman olmuş değilim.

yanında peygamberine ağza alınmayacak hakaretler edilecek ve sen susacak mısın ? tamam dövene elsiz gerek, sövene dilsiz gerek, derviş gönülsüz gerek ama ben derviş değilim, olamam.

şahsıma, sevdiklerime yapılan hakaretler, saldırılar, bunlar ağırıma gitmez. ama peygamberime laf söyletmem arkadaş! en azından yanımda söyletmem. ben ölmeden yahut elden ayaktan kesilmeden, yanımda kimseye sövdürtmem. zaten maymuncuk yavruları sadece sanal ortamda kusmuklarını saçabiliyor. mabadları o kadarına yetiyor. keşke bu arkadaş kadar hoş görülü olabilsem ama değil malesef. kim ister ki bu sefiller cehennem kütüğü olsun. cennette yer mi kalmaz bunlar da iman etse ? ama adamlar meslek edinmişler kainatın efendisi muhammed mustafa sav e hakaret etmeyi.

akıl fukaralarına bir not: "kuran ı kerim i kendisi yazmıştır, ben inanmıyorum peygamber olduğuna" vs laflar elbette hakaret değil. ama bir okusanız yazılanları, sineye çekmek mümkün değil. son derece haddini aşan sözler söyleniyor. sıkıntı burada.
yazar kovucu sözlük polislerinden. küfür, hakaret, bağnazlık ve benzeri durumlar dışında, sırf belli bir fikre mensup diye birilerine "ya sev ya terket" diretmesi yapan ahmaklarla sırf milliyetçi söyleme sahip olduğu için selim pusat'a faşist yakıştırması yapan ve sözlükten atılmasını isteyen kendisi arasında bir fark bulunmadığını anlamayacak kadar da boş bir adamdır.

(bkz: sözlük polisi asabi yazarlar)
nefret edilesi yazar.
çünkü yazmasa ağlayacaktı.

(bkz: palyaço)
(bkz: turgut uyar)
ülkücülerin sikertmiş olduğundan şüphelenmediğim yazar. besbelli sıradan geçirmişler. kendisiyle yetinmemişler anladığım kadarıyla. yoksa bu kadar kin rabbi olan birinde olmaz.
(#13834964) beyin fakiri yazar.
makul kimsedir. hem de faşistlerin tepkisini alacak kadar makuldür. merak etmesin faşizme karşı yalnız değil.
kürtçüklerin çok sevdiği yazar.
layığını bulmuş zaten. kaynaşsın pkk ve kürtçüklerle.
ve yazı yazmak bizim ibadetimiz oldu, her gün yazı yazarak açtık soframızı, güneş'e dair yazı yazdık, sesimizi belki birileri duyar diye, yazıları asla öldürmedik, dağlar taşlar hep yazıyla doldu taştı...
pkk yüzünden kürtleri komple aşağılamanın ülkedeki birlik ve beraberlik üzerinde onulmaz yaralar açabileceğinin farkında olan yazar.
"ama sen sıçmışsın." şeklinde devam etmesi kuvvetle muhtemel söz öbeği.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
takibe aldigim dusunen yazardir.
an itibariyle moderatörlerin akşam yemeğinde olduklarının ispatı.
edit : afiyet olsun moderatörler yemeklerini yediler ve işbaşındalar.
(#4809016)
yazdıkları saçma sapan yazılar bütünüdür.
sözlüğün en gereksiz yazarlarından biridir.geçmişte kendisine iyi bir ülkücü dayağı atıldığı belli oluyor.
hayatında hiç ülkücü dayagı yememiştir, aksine bırakın dayak yemeyi karşısına alıp sanki onların tarafıymış gibi davranıp dalgasını geçtigi bile olmuştur.

ne de olsa adamlarda beyin yok, laf soksan bile anlamıyorlar. ha tırsıyor muyum tırsıyorum nitekim genelde az zekaya sahip insanlar çok güçlü oluyorlar bu yüzden sadece dalga geçiyorum gidip dövme gibi bir niyetim hiç olmadı, sonuçta adamlar ocakla birlikte hareket ediyorlar.
rabbi yaz dedi o yanlış anladı sıçmaya başladı. adam bildiğin entry sıçıyor. ülkücülerle inşaatta geçen ilginç bir anısı var herhalde unutamıyor. bu nasıl bir kin,öfke nasıl bir elem?
bugünkü mesaisini ülkücüleri yermek, kötülemek ve aşağılamak ile harcayan genellemeci yazarlara örnek kişi.
her iyinin içinde bir kötü , her kötünün içinde bir iyi olduğu unutmaması gereken yazar . sapla samanı ayırmayı iyi öğrenmeli . kin ve nefret edercesine bir gurubu kötülemek hiç kimseye bir fayda sağlamaz . hiç değilse rengimiz belli senin rengin ne ?