bugün

sinema veya tv dizilerinde bir mekandaki ses kalabalığıdır. ana karakterler konusurken arkadan gelen diğer insanların konusmaları veya mekanda çalan müzik rabarbadır.

rabarbanın kaydediliş şekli, 1 den fazla insanın stüdyoda sırasıyla konusmasıdır. bunlar üstüste bindirilir ve ses kalabalıklaşır. kayıtta konusmalar anlasılamadığından bazı elemanların stüdyoda ana avrat düz gittiğine bile rastlanmıştır.
kemal ayça'sız nuri çetin'siz kalma riskini taşıyan program. yapmayın bu kötülüğü bize ! allahıma eksen'i açarım bak !
mesut surenın yehyehyeh gulusu ıcın bıle dınleyebılecegım program.
mesut süre'nin kemal ayça'yı konuk ettiği ve yaşar alptekin faciasıyla kahkahada doruğa ulaşan program. *
http://www.youtube.com/watch?v=6-ZMfnCS8vs
94.5 frekansında, hafta içi her gün 17.00-20.00 saatleri arasında yayınlanan, acayip eğlenceli radyo programı. keşke daha uzun sürse.

(bkz: mesut süre)
mesut süre yönetiminde pazartesi mustafa kemal ayça ile de haftaya şen başlamama, nuri çetin'li cuma sabahlarını ayrı bir zevkle dinleyerek haftayı güzel sonlandırmama vesile olan rock fm'in eğlendiren sabah programı. amma ve lakin nuri çetin bu sabah yok. naptın sen saipsiz.
bugün çalan bir müziği aradığım program.
--spoiler--
şimdi böyle sakın başlıyor sonra hareketleniyor adam bi anda çığlık atıyor ama böğürme değil haykırış gibi. sonra adam sürekli haykırır gibi şarkı söylüyor ama böğürme değil
--spoiler--
(bkz: bana yardım et sözlük)
sabah 7-10 arası vapurda,minibüste,dolmuşta,motorda durup durup kopan insanları görürseniz işte onlar o anda başka bir boyutta,rabarba dalar.mesut süre de şu cümleden 10 dakikalık geyik çıkartmazsa ben de odun olayım espirilerine gülemeyim..
rock fmde haftaiçi her sabah yayınlanan program. işe gidişteki uyandırıcı etki.
severek dinliyorum. mesut süre ve konukları kör cahil olmasa daha iyi olurdu. dünyadan haberleri yok adamların. saç serumu veriyorlar. konuk diyor ki: abi serumu kafaya nası takıcaz? espri yapıyolar bunun üstüne. mesut süre'nin de haberi yok dağıttığı hediyenin nolduğundan.

görsel

böyle bi şey lan o. öyle damardan falan hortumlu mortumlu bi serum değil. sırf bu konu da değil, konuştukları her konuda kahvedeki adam gibi cahiller. siyasette de öyleler. basit bi kemalistten öte değil mesut süre.

mesut'un sürekli ''acayip mizah yapıyoruz, hepsi planlı programlı. geyik yapıyorum demeyin kafanızı kırarım'' üslubuna da ayrıca kılım. geyik lan işte. gereğinden fazla ciddiye alma işini. tamam belirli bi zumre tarafından dinleniyosun, başarılısın ama geçen dediğin gibi türk mizahına falan yön verdiğin yok. her gün aynı espriler. ''ben değil bi arkadaşım anlatıyo'' esprisini 2 ayda 30 kere yaptın. sürekli 80'lerden anlatıp duruyosun. arayanlara da arada ayar verme sevdan da vazgeçilmez yani. yanımdaki konuğu korucam diye şekilden şekle giriyosun. bi tane eleştiri almayıp telefonu kapadıktan sonra atıp tutuyosun.

ha bi gün bunu okursan senin programımı sevmediğimi düşünme. 2 aydır her gün dinliyorum seni. bunlar olmasa daha iyi olurdu.

ayrıca firuze özdemir sana hastayım.
sadece sinema veya televizyonda değil, tiyatroda da gereksiz söz kalabalığı, gürültü ve repliklerin üst üste binmesi anlamına gelir.
--spoiler--
mesut süre nin ilker gümüşoluk ve nuri çetin in yaptığı mizahtır.diğer konuklarla yaptığı geyiktir bu da böyle
--spoiler--

kemal ayça bu aralar gelmediği için söylenmiş bir cümleyse can-ı gönülden katıldığım yok böyle değilse dehassstir oradan dediğim görüşün bildirildiği programdır.

rabarba mesut süre, ilker gümüşoluk, kemal ayça ve nuri çetin'siz düşünülemez.

rabarba bir bütündür.

hatt-ı müdafa değil... neyse... *
herşey iyi hoş güzel de mesut'un ota boka gülmesi inanın bazen ulan bu adam harbi mi günahını almıyım adamın, ama işi sonuçta! prim yapmayamı çalışıyo acaba yoo karakteri belki öyledir saçmalamaaa diye bi ton soruyu aklıma getiren rock fmde sabah 7-10 arası yayınlanan sabah programıdır.

çok fena geyikler çevrilir, makaralar yapılır sağlam parçalar çalınır ve her sezon değişen jenerik müziği ile farkını her halukarda ortaya koyar.
6 şubat cuma günü taksim ekşi limon da sahne alacak grup.
mesut süre eşliğinde, kemal ayça, ilker gümüşoluk, nuri çetin gibi akılötesi adamların yarattığı süper sabah programı.

her sabah rock fm 94.5'de yayın almakta.

mesut süre'nin harika enerjisi

kemal ayça'nın inanılmaz espri zekası

ilker gümüşoluk'un harika stand up malzemeleri ( bu adama sahne çok yakışıyor )

nuri çetin'in dünya yansa sikimde olmaz adlı sanatçı duruşu

gerçekten bu programı sabah programları içinde bir numara yapıyor.

hepsiyle tanışmak isterim açıkçası.