bugün

altıncı nesil yepyeni bir yazar. hoş gelmiş.
simetri hastasi olabilir. hos gelmis * .
(bkz: geleceğin doktoru) *
(#6348347) 91 li 1 belki hazırlık sınıfı tıp öğrencisi. şu anda gördüğü tıbbı biyoloji biyoistatistik gibi derslerle doktor oldum eneee modunda dolaşan büyük ihtimalle beyaz önlükle her yere giden tip. 2 3 4 ve 5. sınıfta ise bir yerlerinin nası indirildiği izlenecektir.
cenk ve erdem takipçisi olmasını takdir ettiğim yazar.
(#7464557) harf oyunlu cin entrysiyle yarmış yazardır.
yanlış yazıp, okuduğum bir kelimeyi fark edip beni uyaran yazar. sayesinde yıllardır yapmış olduğum hatadan kurtulmuş oldum. teşekkürü kendisine bir borç bilirim efendim.
çok amaçlı aydınlatıcı.
(#8872638) entrisini okumamla beraber acaba Samsun'da mı dediğim yazar.
açılan başlıklar hakkında yazarlara ezik diyen yazar.(#11130159)
bir de ben hariç demiş.(#11130287)
nick inde matematik ve simetriden ziyade genital bölge kokusu aldığım yazar. ayrıca (#12971033) nolu entysiyle hassas davranmış katıldığım bir tespit yapmıştır.
enteresan bir yazar arkadas ayrica benim gibi osmanliyi da seviyor sanirim benden önce gelmis olsa da hosgelmistir efendim böyle insanlar sözlüge lazimdir.
p=>q f(x) li önerme olabileceğinden emin olduğum yazardır.
öncelikle içinden bulunduğum bir durum için beni uyaran ve bu konuda takdir ettiğim yazar.
lakin kendisinin yaptığı şeylere anlam veremiyorum. #14223223 tamam aferin yazıyorsunda bari bunu neden yaptıgını sordugumda cevap verecek kadar adam olmasını beklediğim yazar. iyi sözlükler.
(#14353978) entrysinden yola cikarak isminin semihcan oldugunu dusunuyorum. degilse de demek ki semihcan gibi bir suru insan varmis efenim bosuna dalga geciyormusum cocukla *
edit: degilmis. olsa da soylemezdi zaten *
kafayı mantık la bozmuş olabilir.
(#14426519) yaratıcı bir fikir sunmuş. takdir ettim.
güncel Önemli Başlıklar