bugün

christian dior'un cikardigi bir kadin parfumu.
gerçekten çok güzel kokan parfüm.
son derece kalıcı dior parfümü. diğer poison serisi gibi parfümün şekli ve rengi çok hoş. kesinlikle poisonlarda birşey var. insan hem nefret ediyor hem aşık oluyor, anlamak güç. ayrıca içeriğinde; beyaz amber, yasemin, sandal ağacı ve misk bulunmaktaymış.
poison serisinin son zehiri, '' pure poison '' (saf zehir). adem' in havva tarafından zehirlenişini anımsatmak için, elma şeklindeki bir şişenin içine yerleştirilen pure poison, arzu dolu ve asla naif olmayan, başı göklerde ve ayakları yere basan, hayal ve gerçek her şeyi isteyen 21' nci yüzyıl kadınları için yaratıldı. beyaz amber, yasemin, sandal ağacı ve misk kokularının bileşiminden oluşan pure poison, içindeki baştan çıkarıcılığı harekete geçirmek isteyen kadınların parfümü olmaya aday kozmetikçilere göre.
bir kere kullandıktan sonra bir daha alt seviye bir parfüm kullanmamanıza sebep olan koku.
göt bir sevgili için 250 lira para sayıp alınıp kullanılmaya kıyılamayan, kokusu size hiç gelmeyen harika parfüm.
(bkz: bitse de kurtulsak)
hayatimda kokladigim ve kullandigim en guzel parfum.
Beni alip baska yerlere goturuyor.
Baska parfumlerde denedim cok guzel kokan (bkz: hugo boss femme), ama yinede bundan vazgecemem.
bir dior efsanesidir.

parfümeriye her girdiğimde bu sefer başka birşey alacağım deyip 3 yıldır aynı kokuyu alıp çıkmama engel olamadığım tek kokudur. çocuğum gibi. kopamıyorum.

yalnız parfümümün ismini tanımadığım birkaç bayan sormuştu fakat bi erkeğin sormasına ilk defa şahit oldum. kafasına çanta yememek için olsa gerek, kız arkadaşına hediye almak için sorduğu açıklamasında bulundu ilk önce.

buradan gelecekteki sevgiliye not: bana böyle hediyelerle gelme sevgili.