bugün

Psikologların görüşme ücretinde devlete ödediği vergi %18’den, %20’ye çıkarıldı.
Bir zamanlar mümkündü.
Şimdi 300 e yarrak bile vermiyolar.
insanın psikolojisini bozar.
Bizim psikolog seans başına 220 YTL istediği için, ailem benim psikoloğa gitmemi istemedi.
bozuk ruh halini iyileştirmek için harekete geçmektir. büyük bir ihtimalle verilen paraya değecektir.
Bu paraya Karıya gidip 1 saat takılmak inanın daha iyi gelir.
devlet pisikoloğun'a gidin o ücretsiz
kaynak:kendim
adamı duble delirtir

aynısını 150 teleye yaparım.
Gayet ucuzdur.
(bkz: nasıl keriz oldum)
Küçük dertleri sorun etmemeyi öğretir.
Gerçekten psikolojik sorunu olan insan. Tanı yapmak için doğru ama fayda görmek için mantıksız bir eylem.
psikoloğa seans başı 300 tl verenin zaten psikolojisi bozulur.
O kadar para böyle kolay harcanmamalı. Git halden anlayan bir arkadaşına yemek ısmarla sohbet et daha iyi gelir sana.
Eğer sizi iyileştirecekse x bile verilir diyen mallar bu dünyada fazlalık gerçekten. parası olmayan normal bir insan olarak ne zamana kadar mutlu yaşayabilirsiniz? zaten bir süre sonra başka sıkıntılar boy gösterecek ve aynı teraneler yaşanacak.

Tanım: psikoloğa boşuna gitmemiş olan aptal insandır.
Yakında öğrenci evinde kala kala psikolojim bozulur para biriktireyim en iyisi. Öğrenci evi dedik letgodan ne bulsak aldık eve getirdik şimdi oturacak yer yok.
Doğallıktan uzaklaştık. Her şey üstünüze üstünüze gelir. Eskiden evler genişti, kalabalık aileler vardı. Sokağı, doğayı yaşıyorduk. Şimdi öyle mi? Oğlum, kızım çok okuma kafayı bozarsınla çok çalışma beyni yakarsın ya da bu çocuk da ders çalışmıyor ne olacak bunun halı arasında gidip gelenler var. Göçler artıyor, sosyoekonomik durumlar değişiyor, sosyal medyada dakikada milyonlarca veri girişi yapılıyor, gıdaların genetiği değişti, mide ikinci bir beyin olduğu için etkili, işsizlik, şehir buhranı, -izmler, sendromlar, trafik, okul, çevre, aile, genetik aklınıza ne gelirse akın ediyor.

Hayat biraz da istiklal caddesi ile arka taraflarındaki Dolapdere gibi. Herkes bunları kaldıramıyor.

Bilgi yanlışlığı olan bir şey var. Psikolog ilaç yazmaz. Terapi yapar. Gidip gitmemek sizin elinizdedir. iyi bir eğitim almış, kendini geliştirmiş bir psikolog için 300'de verilir fazlası da. Ancak ülkede ekonomik durum malum. Devlet hastanelerinde bu bölümler de dolup taşıyor artık. Görüşme süresi 10 dakika civarında. Ben bunu kankama anlatırım modunda olanlar var. Ancak insanoğlu kapalı kutu. Tanımadığı birine daha fazla dökülüyor.

Bunun yanında yine işinin ehli psikiyatristler vardır ki terapi yanında ilaç tedavisi de uygulanır. Evet bu rakamlar birçok kişi için yüksek olabilir. Saatine 600 isteyenler de var. Psikolog veya psikiyatriste gitmeniz sizin hasta olduğunuz anlamına gelmez. Mutlu insanlar da gidebilir. Tanımları arasında bu da vardır. Bazen coşarsınız birine açılma ihtiyacı hissedersiniz.

Psikolog veya psikiyatrist sevgili, arkadaş yapma planında olanlar var. O da ilginç. insanlar etinden, sütünden yararlanma yolunda. Ancak mesleki ilkeler var. Kalkıp sizinle hem danışan hem de iyi bir arkadaş olma konusunda yardımcı olurlar mı ben böylelerini tanımadım.
Genelde tek çocuk sahibi ailelerin yaptığı yeni popüler gereksiz eylem.
Çocuk çok hareketli..götür
Çocuk çok pasif..götür
Çocuk az yemek yiyor..götür
Çocuk çok yiyor..götür
Uyuyor götür uyumuyor götür
Asıl böyle ebeveynlerin seansa ihtiyacı var uyuşturmayın çocuklarınızı belirli bir düzene uymalarına gerek yok ki
100 lira daha az verdiğim durum.
o 300 lirayı kendin ye psikolojin zaten otomatikman düzelir evlat.
Düzenli her hafta 400 ödüyorum. Size göremediğinizi gösterip yol gösteriyor bu insanlar. Ha pahalı mı? Evet.
Salaklık desek salaklara hakaret olur.
Bu insanların parası çok ve hesap kitap bilmiyor galiba...
Aç TV kanallarını mesela; Ahaber izle, Ahsen TV izle, ne bileyim işte onlarca kanal var.
Bir an kendinizi dünyanın en mutlu müreffeh gelişmiş süper gücü bir ülkede yaşadığını düşünür relax olursunuz.
ülkemize 40-50 yıl kadar geç gelmiş bir moda akımıdır.

hala psikolojiyi bilim zanneden insanlar olduğu müddetçe bir süre daha "varoluşumun hava kirliliğiyle girdiği çatışmaları psikoloğum sayesinde çözüyorum.çok havalıyım." gibi cümleler duymaya devam ederiz.
gercek su ki her davranıssal bozuklugun ardında nörolojik bir bozukluk var ve buna cözüm bulmak bir psikologun kısıtlı bilgisiyle mümkün değil.
nörobilim psikologların laf salatalarının hepsinin zırva olduğunu gün be gün ispatlıyor ama boşa servet harcamak isteyeni kim tutabilir ki.
cesur birileri ortaya çıkıp binlerce diplomalı vasıfsızı kızdırmak pahasına psikologla astrolog arasında hiç fark olmadığını açıklayana kadar aynen devam.
iyi bir psikiyatriste gidilir eğer o gerek görürse psikoloğa yollar zaten.böyle para saçmanın anlamı yok .psikolog ilaç bile yazamıyor.sorunu çözüyorsa 300 lira verilir.