(#29470758)

bu adam ölmemişmiydi?
ölmemiş.

tekrar inzivaya çekilme vakti galiba.
şimdi de kış gelecek diye korkutmaya çalışıyor. ufo al da ısınalım prostat bey.
görsel
Bursaspor'un kaybetmeyeceği maçmış.* sizin balazs dzsudzsak'ınız varsa, bizim robin van persie'miz var raad ol.

http://i.hizliresim.com/1kQW5G.jpg
Bu şakacı kişilik, 'Şimdi fener'e koyma zamanı' demiş burada da ve rezil olup entrysini silmiş. Ama benden kaçmaz.

Geçen sefer de ağlatmıştık bunu birçok kez. Nickaltında belgelerle duruyor entrylerim. Neyse. Üzülme. bu da gelir bu da geçer. fener gelir, geçirir gider.

(bkz: ay ayol bursaspor bursaspor)
robin van persie hayranı yazar. abi hahahahahahaha. evet.
Sözlükteki son kürt bükücü.
Harbi akplileşti mi lan bu yazar? Eğer öyleyse geçmişini si.. Protest reyiz. inşallah prostat olursun.
birazdan yola çıkıyorum, hepinizin mübarek kurban bayramını kutlarım.

bu arada giderken bombayı sol freyme bıraktım, artık uğraşın durun;
(bkz: kukla/#29535942)

hadi iyi bayramlar.
an itibarıyla tarihci76 ile uzun uzun mesajlaşan yazar. bu ikisinin mesajını okumak hep komiğime gitmiştir. bir de bazı sözlük kızlarının sanal seks yaptığı mesajları okumak hoşuma gidiyor. ergenleri kudurtuyo şırpıntılar.

neyse, protestin tarihçiye attığı mesaja bakın hele;

la tarihci dana aldım kaçtı lan. arkasından tüfeği çektim bi bak hele nasıl çıkmış pozum

(img:#843366)

''ehehe danayı vururken ben'' diye de not düşmüş.

olum sizin yaşınız kaç lan. koca koca adamlar manyak mısınız la siz. bu nedir amk.
(bkz: protest sanayici/#28888238)

dönmüş.

e zaten gittiği gün çıkar gelir demiştik.
bir yazar.

kürt yada hdpli değilim ama sen istesende istemesende elinden gelen tüm trollükleri yapsanda hdp girecek o meclise o kadarr...
bir ara hesabını sildirdi diye üzüldüğüm yazar. iyi bak yine sözlükte aslanım benim gitme bir yerlere...
1 kasım'da yine tarihi ayar yiyecek gibi görünüyor. hayırlısı.
(bkz: olmasa da olur)
Bu muhterem eski nesil yazara laf edenler bile olmuş ya pes.
Pkk'lıların mekanı olmuş bu nickaltı.
Yazarı tanımıyorum ama yazarımsılar toplantıysa buraya, muhakkak ki önemli biridir.
Git yat mk. Gece gece sözlükte ne işin var? yaşın gelmiş 40'a, hala goy goy peşindesin.
Baba oğul ve kutsal ruh adına. Meme.
http://m.uludagsozluk.com/e/29613111/

tarihe not düşülsün kendisi insanca bir soru sordu evet insanca .
sen insanlık nedir bilirmiydin mübarek *

abi bir kay git yaw bıkmadın bu ergen işlerden.
yaşına , başına hürmeten bişey demiyoruz *

bir adet sonradan devşirme akp'li yazar ve tabiki Erdoğan'cı.
sevilendir. hem ben olgun seviyorum kime ne.
öncelikle eskilerden bir yazar.

sanırım bu doğum günü muhabbetinde arkadaş nezih barut un olayından bahsetmiş. kardeşim dünyanın en saçma olaylarından biri yaşanmış orda, çoğu insan izlerken utandı lan. neyin goy goy u bu? adam da eleştirmiş ki gayet normal. eğer o kutlama sana normal geldiyse dön bir hayatına bak, geçmişini sorgula ulan ben bu kadar boş bir insan mıyım falan de, tamam mı kardeşim?

edit: imla
kendisine bu entrysi ve nicelerini hatırlaması önerilir.

(#17348543)

sen böyle değildin yaşarken oldun.

edit: thanks.
uludağ sözlüğün tuğrul türkeş'i.
(#29649724)

allahım sana geliyorum yazarı.

allahını seven üstüme sanayici atsın.

bu günleri de gördük ya ölsek de gam yemeyiz herhalde.
esselamınaleyküm ve rahmetullah,
(img:#849903)
esselamınaleyküm ve rahmetullah,
(img:#849904)

cumamız mübarek olsun.
sadakallahülazim...
kesin bir genellemeyle bütün kürtleri aşağılayan faşist bir düşünceye sahip olması muhtemel bir troll.
Nick altına abdestsiz girebiliyor muyuz?

Bir yazar.
toplamda 3 tane dua biliyorum, fatiha, kulhuvallahi ve inna atayna kel kevser. zaten yetiyor bana allah kabul ederse, ama ibadetimizi türkçe yapabilseydik değme hafızlara taş çıkartırdım emin olun.
şimdilik allah kabul ederse cuma namazlarını, bayram namazlarını kılıyorum. allah inşallah herkese nasip eder.
yani bu öyle bir şey ki tarif edemem, hanım dedi dün gece "gözlerinin içi parlıyor hayırdır" diye, "yarın cuma" dedim, "ondandır". o da inanmıyor, ama olsun, allah şahidimdir ki samimiyim.

ayrıca yukarıda bir arkadaş "islamiyette türbe olayı yok" demiş, o arkadaşın söylediği sapkın suud islamiyetidir, biz türküz, dünyanın en asil ırkının mensuplarıyız, atalarımızın, babalarımızın ruhuna fatiha okumayacaksak ne için yaşıyoruz ki?