bugün

karanlıktan çok korkan bir yazardır.
iyi yıllar dilediğim uludağ sözlük yazarıdır.
(#13870393) o kadar içten o kadar doğal bi şekilde abisi olmasını istemiş ki içim ısındı birden.
bir ömür boyu mutlu olmasını dilediğimiz doğum günü kutlu olasıca yazar.
tanımıyorum ama tamaaam tamaaam doğum günü kutlu olsun yazarıdır.

ehehe
bugün onun yas günüymüs tanimam etmem ama hep sevmisimdir yas günü kutlamalarini.. saglikli huzurlu mutlu bir ömür diliyorum kendisine.. ayrica nacizane fikrimdir hemen simdi oturup yapmak istedigi herseyin planini yapmasini ve gec kalmadan harekete gecmesini tavsiye ediyorum.. gec kalma emi..*** * *
açık yürekli olmasını önemsediğim yazar.

maalesef cahil diyeceğim kendisine gücenmesin. başkası olsa ne halin varsa gör derdim ama okumasını, öğrenmesini, muhakeme etmesini ve daha sağlam konuşabilmesini dilerim. kulaktan dolma argümanlarla münazara yapılamayacağını bilmesi gerek.

hülasa, zamana ihtiyacı olan yazar.
bana "allah belanı versin" demiş yazardır. ancak kendisine kızmıyorum hakkımı helal ediyorum. bu cehaletini önce recep tayyip erdoğanın yüce ahlakını ve büyüklüğünü görememiş olmasına sonra da tezcanlılığına bağlıyorum. dualarım seninledir kardeşim. allah ıslah etsin inşallah...

(bkz: beni siz delirttiniz)
ulu önder, başöğretmen, yüce gönüllü, fakirin babası, düşenin dostu büyük kurtarıcı recep tayyip erdoğan'nın tatlılığını, karizmasını, yakışıklılığını kıskanan bir yazardır. ancak zamanla bu yazarımızın da gönül gözünün açılacağını düşünüyor esenlikler diliyorum.

(bkz: zararın neresinden dönersen kardır)
her gün pringles yiyen, pringles hastası, uludağ sözlük yazarı. entrylerini de sevdim. çizimlerinide pek severim.
gerçekten zeki ve sevimli bir kardeşim. ileride iyi bir çizer olacak umarım.
silinmeseymiş iyiymiş.*

edit: yanlış anons 2-2 silinmemiş.
(bkz: #13104729) tuhaf tepkilerin sahibi yazar.

merhaba!
pringles alanında bir tanedir.
ne yemesi gerektiğini iyi bilen yazar kişisi sanırım.
ağzının tadını bilendir.
zeki olduğu kadar bilinçli. bilinçli olduğu kadar tuttuğunu koparan biri.
hayatta da başarılı olduğuna inanıyorum. hoşgelmiş sözlüğümüze.