bugün

cogu zaman diger yazarlara bok atar.
din ve siyaset konularinda sacma sapan seyler ortaya surerek "aa olum resmen öküz lan buu" seklinde tepki verdirecek entryler girer..
yemek yer.
igrenc basliklar acarak dikkatleri uzerine toplamaya calisir..
yazar değildir, yazandır.
bazen, " ben sana populer olamazsin demedim, adam olamazsin dedim" tarzinda karsilik aldigi olmustur.
bazen, ''hayal gücün ve kıvrak zekan beni benden alıyor.. al beni!'' tarzında karşılık aldığı olmuştur.
bir manken kızımızla aşk yaşaması lazım gelen yazardır.
kimi zaman kankileriyle birlikte diğer yazarlara sataşır, ayar vermeye çalışır kendi çapında. (bkz: bunlara gerenk yok)
bazen basliklarda verdigi ayarla yetinmez, yazar nickinin altina da ayar verir; korku saçar.
gözünü şan, şöhret hırsı bürümüş yazardır.. polemikleri sevmesi muhtemeldir.. sözlük magazinde bol bol adı geçer.. haftanın şıkı olması çabası içindedir.. vs. sözün özü azimli olması gereken yazardır..
internette gecirdigi vakit haricinde muhtemelen pek sosyal bir canli statusunde degildir bu insan, o yuzden disarda saglayamadigi populerligi sozluk icerisinde saglamaya calisir. bildigin duz adam iste.
sweety_girl diye nick alsın yeter.
din ve siyaset haricindeki konularda da sacmaladigi gorulmustur.
dipnot: simit sevmez.
bazen mercedes'e biner, kicini dolarla siler, simit yemek yerine burger king'e gider, yazin yazligindan takilir**, sozluge kusar resmen.
diger nesillere bok atabilir yerine gore. bazen risk alir, küfreder ve sozlukten atilir. daha sonra tekrar yazar olmaya calisir ve olur. akillanir mi peki? hayir.
sözlüğün içine sıçan adamlardır bunlardan bazıları. entry girmezler, sözlüğe kusmak desek az gelir, resmen sıçar bunlar. bunun gibiler yüzünden çoğu yazar soğur sözlükten, moderasyon nedense göz yumar böylelerine. veya cezalandırır da haberimiz yoktur, bilemiyorum artık.

ilk başlarda komik gelir böyle adamlar, ne adamlar var yahu dersiniz. bir süre sonra can sıkıcı olurlar ve keyfinizi kaçırırlar. ne yapmak lazımdır bilinmez, ama ayar vermekle sorunun çözülmediği aşikardır. sorun mudur? kime göre neye göre. sözlükte gününün hatrı sayılır bir vaktini geçiren insan olan ben, şimdi günde bir iki defa bakıyorum. sol framede boktan başlıkları görünce kapatıyorum tekrardan. mesela güzel bir yazı gördüğümde bunu herhangi bir arkadaşıma göstermek istediğim zaman, veya herhangi bir aile bireyine göstermek istediğim zaman sol framede oldukça küfürlü, gereksiz başlıkları görüyorum ve vazgeçiyorum.

hiç anlamıyorum, neden insanlar arkalarından küfür ettirirler. üstelik bununla mutlu da olurlar. nedir yani, olayımız nedir. nickinin altına 2395873948 tane entry girilince ne oluyor, ben söyleyim. hiçbir bok olmuyor arkadaşım. hiçbir şey. milletin değer verdiği şeylere saygısızlık gösterince ne oluyor? inançlarına saygısızlık gösterince ne oluyor? seni insan yapan değerlerinden arındıkça (ki sen resmen bir hayvan olduğun için arınmak kelimesi daha uygun bu cümlede), daha çok hayvanlaştıkça ne geçiyor eline.

gider körlere hoca olurmuş salak adamlar.. senin ta amına koyim ben. bu cümleyi kuran ağzına ne kadar zenci varsa hepsinin şeyi girsin. yeter ulan. terbiyesizlik de bir yere kadar a.k

edit: ne oldu zoruna mı gitti arkadaşım veriyosun eksi oyu? yanlış olduğum yeri özel mesaj at da hatamı görüp düzelteyim, tabii varsa.
biri benim. insani bir şey olduğunu sanmaktayım.
kişicell sözlük sayfasını popular site'a ne bileyim sık kullanılanlara, yer imlerine filan ekleyen yazar olabilir bu, evet.*
Ben değilimdir efenim. insanlığım egomu yemiş bitirmiştir.

Edit: baya baya ego yaptım lan az önce.
popüler olma vaadiyle kandırıp gazozlarını uyku hapı atabileceğim yazarlardır.

çok popülerlik, hiç popülerliktir.

onun için kendi halinde yazmak en iyisidir.

böyle şeylere heves etmeyin.
şunu söyleyeyim yukarıdaki yazar içten içe popüler olmak istiyor ama olamadığı için sorumluluk cart curt diye martaval okuyor.

edit: şimdi kesin bana mesaj atar "ne alakası var ayıoğlu ayı" diye.
Benimdir. Yalan mı söyleyeyim şimdi.