bugün

birden fazla sevgilisi olmuştur bu kızın. öpüşüp elleşmiştir. erkekler de öpüşürken direk popo avuçlar. sevişmediyse, bakireyse bile poposuna ellemişlerdir sevgilileri tarafından. sen de bu kızı kadın diye alırsın. annenin elini öptürürsün. poposuna ellenmiş kızla evlenen erkeklere sabırlar dilemek lazım.
bu şekilde düşünürsen evde kalmışsın demektir.
ellenmemisi tercihidir sahsen az rllenilmiste kabuldur. misal bizde az ellenildik efenim.
kendini kız Kulesine hapsetmemiş kız ile evlenmektir.
bunu diyen abaza eline geçse parçalar ve bu zihniyet kirliligiyle hic sevgilisi olmayan birini aramakta. genelde eleştirdigi kisiyle evlenir. yüce rabbimin verdigi en büyük dersdir. kendi isinize bakın size uymuyorsa uyanı bulun. uymayanı boş verin.
bu tip başlıklar gördükçe; heralde başlığı açan ve destekleyen yazarlar sevgililerini saksıda yetiştiriyor diye düşünüyorum..
lise öğrencisiyken belediye otobüsüne binmiş kızla evlenmektir. hemen hemen her erkeğin yaşadığı olaydır.
(bkz: Anlatım bozukluğu) Poposu daha önce ellenmiş kız.
Hiçbir zaman bilemeyeceksiniz. insan lan sonuçta sizin cinsel dürtüleriniz olmuyor mu küçük 31 ciler. Kız zamanında sevmiş sevişip koklaşmış olabilir. Ben bi erkek olarak bunu eski sevgilimle yaptıysam hemde ilk erkek arkadaşı bendim o beni terk etti bu ayrı mesele ama o zaman hissedilenler böyleydi zaten daha ilerisine gitmeyecek bilince de sahiptik toplumsal ve ailesel nedenlerden oda.
o kız annenin elini öpecek, sen de kim bilir kaç kızın poposunu ...vs ellediğin ellerinle tutup onun annesinin elini öpeceksin haspam.
poposunun daha önce ellendiğini nereden bileceksiniz ? peki onca muhtemel şey içinde popo nasıl aklınıza geldi ?

tanım: daha önce püü orası burası ellenmiş kızla evlenmektir.
nefes alsın yeter deniyorsa sorun olmayan durumdur.
bak bu koyar işte. o popo ellenmişse bir daha iflah olmaz.
Anlatım bozukluğu fail. Poposuna ellenmiş ne mk?
poposuna ellenmiş?

ağzına vurarsam görersin.
Hoş geldin bağnaz tutucu kültürsüz ailenin çocuğu. Madem öyle beyler kimseye dokunmayınız sikerler.
Hoş geldin bağnaz tutucu kültürsüz ailenin çocuğu. Madem öyle beyler kimseye dokunmayınız sikerler.