bugün

2004 yılında eski galatasaraylı arlos capone ile yeni fenerbahçeli fabio bilica arasında yaşanan skandaldır.

http://www.cezasahasi.net/2009/06/poltrona-36.html
fenerbahçeli ve galatasaray'lı bazı * taraftarlar arasında "hangisi aktif hangisi pasif" tartışmalarına neden olacak olay.

yani beklerim ben "bizim oyuncumuz üstteydi olum"
(bkz: poltrona frau)
+ capone ! bilica ! neler oluyor burda ?!
c- poltran poltran poltrannn
b- poltranı oluşturuyoruz başkanım
+ iğrençsiniz ibneler
gremio'Nun yeni takım otobüsünde koltuk numaralarının ...34,35,37,38... diye gitmesine sebep olan skandal.
--spoiler--
Olayın kahramanı iki oyuncu da takımdan uzaklaştırılır. Biri futbolu bırakır, diğeri ise Avrupa'ya doğru yelken açar.
--spoiler--

--spoiler--

Bu homoseksüel ilişkiyi yaşadığı iddia edilen iki oyuncunun bir de ortak noktası var. Her ikisi de Türkiye'de top koşturma şansına erişen bu oyunculardan biri, Galatasaray'ın efsane kadrosunda arka direk golcüsü olarak nam salan sağ bek Carlos Alberto Oliveira Capone'den başkası değildi. Diğeri ise bugün hâlâ ülkemizde top koşturan, oynadığı futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıp, Sivasspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Fabio Bilica.
--spoiler--

nasıl yani?
olayın taraflarından biri değilsek bok yemenin düştüğü skandal. adamlar futbolcu cinsel hayatı seni ne ilgilendirir. bunu takım otobüsünde yapmaları kötü olmuş.
(bkz: ağızdan mı öpmüşler)
iki futbolcu da keyifle hayatına devam ettiğinden dolayı olan 36 numaralı koltuğa olmuştur. mundar olmuştur. *
olayın önemli olan yanı şudur; takım 1-0 kaybetmiş ve 100. yılında küme düşmüş 24 saat geçmeden takımın otobüsünde oluyor bu olay. eğer özel hayatın gizliliği şusu busu diyeceksek adabında yaşayacağız, ister gay ol ister transeksüele düzül ama olay profesyonellik çerçevesinde incelendiğinde sınıfta kalınacak vahim bir harekettir...
"Bilica nın penaltı noktasını eşelemesinin bu olayla bir bağlantısı var mıdır" diye kendi kendime sorduğum olaydır.
(bkz: serbest çağrışım)
bende fener bu adamda ne buluyor diyordum.

ki cevabımı aldım fener sever böyle şeyleri.
başka takımların futbolcusuna elini şortuna soktu rerörö diye terbiyeli ayağına yatanların çukur kazmaya yarayan futbolcusunun, takım arkadaşıyla otobüste sarmaş dolaş yakalandığı olay ve bu adam hala bu takımda oynuyor.*
(bkz: fabio bilica)
koca bir yalandan ibarettir. uydurmadır.
patrona halil isyani diye okumustum ilk duydugumda. (bkz: serbest cagrisim)