bugün

konu pkk olunca kürtlere sallamayı kendine borç bilen suratına tükrsen eywallah abi diyebilecek orospu çocukları yazarlardır.

ötekileştirmenin pkk ve kitlesini göremeyecek kadar gerizekalı olan insanlarla aynı sözlükte olmaktan utanıyorum
not: hadi bunu okuyup stüne alınan orospu çocukları kürtlere sallamaya devam etsin başlık falan açsın
(bkz: gerizekalı yazarlar)
(bkz: biraz agır olmuş ama oturmuş)
Küfürlü kısımlar hariç katıldığım.
pkk lılar çerkez mi? sorusunun sorulması gerektiğini düşünüyorum şuanda. *
faşo yazarlardır kendileri. ufku dar duygularıyla hareket eden kalem tutmuş insandır. vardır yani böyleleri .
bezdirilmiş yazarlar olabilir bu gruba dahil olanlar.
pkk'lı unsurlar yunanlı olsaydı bu sefer yunanlılara küfür edecek olan yazarımsılardır.

pkk üzerinden kürtlere küfür etmek haber değildir, pkk üzerinden surinam asıllı hollandalılara küfretmek haberdir.
pkk nın amk. kürtlere bir şey olmasın.
ha bu arada ben bugün apo nun doğum gününü kutlayan hiçbir türk görmedim.
pkk üzerinden değil direkt küfür ediyoruz.

ha bu arada köpeğinizin doğum gününü kutlamaya devam edin.
ayrım yapacak zekaya sahip olmayan yazar-cıklardır.

ama şu da var ki ötekileştirildikçe; bu faşist söylemlerin tiksinçliğinden kurtulmak için o yola itilmiş olanlar da çoktur.
çünkü sözde türk(!) halkı aynı ülke sınırları içinde yaşadıklarını kabullenememiştir bir türlü.
ülkeme zarar veren her yabancıya küfür ettiğim gibi kürtlere de sövüyorum.
Eziktirler.

Zamanında batı çok aşağılamış ya, içlerinde kalmış. Dünya'yı savaş alanı olarak kullanan ülkeler karşısında kuyruklarını kıstırmasalar saygı duyardım en azından...
yaratılanı sev yaratandan ötürü sözünü benimsememis kişilerdir.
eğer kürt dediğin benim komşum ve sıra arkadaşlarımdan biriyse ne ala haklısın. Ama kürt dediklerin doğuda polisi linç eden , dükkanları yakan , andımızı kaldırın diyen , Türk Bayraklarını indirin diyenlerse aynı küfürü sanada ederim.
saçmalamaktadırlar.
kürtlerin amcık amcık pkk başlıkları açıp, asıl orospu çocuğu olan pkk nın sempatizanlığını yapmaya devam ettikleri taktirde devam edecek eylemdir.

ulan siz bize laf söyleyeceğinize kendinize bakın satılmış pezevenkler. siz istiyosunuz bunu. hangi laz yada herhangi bir ırk küfür yiyor? hiç biri. peki neden siz? çünki siz o orospu çocuklarını savunup bizede sevdirmeye çalışıyorsunuz. bu durumda sizde orospunun çocugu oluyorsunuz. siktirin amk gorilleri.

siz polisi vanda linç ediceksiniz, şehit kanından rengini almış o bayrağı yakıcaksınız, andımızın istiklal marşımız kaldırılmayı isticeksiniz. sonrada vay efendim bananiye küfür ediyorlar. çünki sen orospu çocugusun küfür yemeye mahkumsun.

--spoiler--
not:pkk yı sevmeyen, onların birer zavallı olduğunu görebilen, ülkesini seven ve ülkesine hayırlı bir birey olan kürtler: seviliyosunuz.
--spoiler--
sen kalk terbiyesizlik yapan adamın annesine daha terbiyesizce küfür et, onun namussuz olduğunu iddaa et ondan sonra gel burada kürtlere terörist diyorlar vik vik vik diye öt.

savunma psikolojisinizi küfür ederek değil adam gibi konuşarak uygulayın.. eğer siz bir insanın, tanımadığınız bir insanın namussuz olduğunu iddaa edecek kadar küçükseniz zaten dağda ki itten farkınız yoktur..
napalım pkk üzerinden iskoçlara mı küfür edelim, latinlerden mi tiksinelim? *