bugün

entry'ler (666)

sözlük yazarlarının itirafları

badak ın anlamını yeni öğrendim. kendimi çok cahil hissettim şu an.

daha kötüsü badak başlığındaki her entry i okudum. ulan dedim bunların hepsi bana uyuyor.

ben sürekli platonik takıldım. en son sevgilimden 2 sene önce ayrıldım. ve 1 senedir başka birini seviyorum. ama bir türlü koluma takamadım. olmuyor işte. yüzüne bakılmayacak kadar da çirkin değilim. hatta beni yakışıklı bulan bir sürü insan var. ev sahibinin kızı bana sürekli 'anan seni 10 sene önce doğurmuş olsaydı seninle evlenirdim' diyor evli olmasına rağmen. gözlerim falan da mavi. ama olmuyor işte.

her şey güzel başlıyor. arkadaş ortamında oturdurduğumuzda her şey güzel gidiyor. gayet güzel konuşuyorum. etkiliyorumda kızı. sonra o mesaj atıyor buluşalım diye. ulan yemin ediyorum 1 hafta hazırlık yapıyorum. en az 100 lira harcayıp üs baş alıyorum. en az iki tane film izliyorum bir yerden konu açılsın diye. bir kaç tane kitap okuyorum konuşacak bir şeylerim olsun diye. saatler öncesinden gidiyorum buluşma yerine. ama o gelince her şey değişiyor. ellerim titriyor. sürekli onun konuşmasını bekliyorum. kısacası sıçıyorum. sonrası malum işte bir daha olmuyor bir buluşma olayı. sonra yine platonik takılıyorum.

erkek arkadaşlarımla muhabbetim gayet güzel. sevilirim genelde. ama olmuyor işte o güzellik karşısında ağzım dilim tutuluyor. ulan diyorum ' 2 duble rakı mı içsem' giderken, o da olmaz.

galiba benim kaderim bu. sürekli platonik takılacağım. yada bir badak kız bulup ona aşık olacağım. karşılıklı susuşuruz.

ve itiraf ediyorum bu entry daha güzel yazılabilirdi ama yazamadım. olsun canım sağolsun.

fatmagül ün suçu ne mustafa

bana benziyormuş. annem bile dedi la bunu. bana göre alakası yok ama başa gelen çekilir.

akp den milletvekili olmak

köşeyi dönemktir.
işe konulmadık akraba konu komşu bırakmamktır.
memleketinde ki evinin yolunu asfalt yaptırmaktır.
giyime para vermemektir.

lisenin en güzel kızı olmak

her sene farklı bir dördüncü sınıfla çıkar bu kızımız. üçüncü sınıfın sonlarına doğru da dışarıya açılır.

windows görev yöneticisinin yanıt vermemesi

kasayı yan yatırarak çözülebilecek olay.

serkan is my girl için ne dediler

sana puanım gohuz kanka.

(bkz: fuat)

serkan is my girl için ne dediler

e bu çocuk olmuş mu?

(bkz: cem yılmaz)

entryleri oylandıkça nesil atlayacağını düşünmek

(#12002359)

yalnız değilmişim.

youjizz com

geri gelmiş. tek elle yazıyorum şu an.

2 kişiden 1 i

'annemle babamı birbilerine bağladım. hortumla dövüyorum hangisi akp oy verdi diye'

'iki kişiden biri akp ye oy verdiyse; bahçeli mi kemal mi?'

'biz üç kişiydik; ben, keyfim ve kahyası. ben vermediğime göre hanginiz akpye oy verdi lan?'

gibi geyiklere sebebiyet veren hodö.

cüzdanında her daim prezarvatif taşıyan erkek

(bkz: benim la bu)

üç aydır yerinden kıpırdamadı garibim.

ama olsun, son kullanma tarihi 2015.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/#!/bikbilek

yeniyim beyler.

çocuğunun eğitimi mahvolduğu halde akpye oy vermek

hala ve hala bunların arkasında %50.

hala ve hala alternatif yok diyor bazıları.

dediğim gibi hayat çok garip.

devlet bahçeli

google' da devlet bahçeli yazınva alta açılan yönlerdirmeler.

-devlet bahçeli püskevit
-devlet bahçeli kimdir
-devlet bahçeli püskevit video
-devlet bahçeli püskevit remix
-devlet bahçeli bisküvi
-devlet bahçeli diyarbakır mitingi
-devlet bahçeli bisküvi remix
-devlet bahçeli püsküvüt
-devlet bahçeli istifa
-devlet bahçeli 40 yapar

2011 seçim sonuçlarındaki ilginçlik

(bkz: rte tesadüfleri sever)

sevgilinin ayakları yıkaması

--spoiler--
evi üstüne yapmassam namerdim.
--spoiler--

disko kralı

yine çıktı bir motorcu. okan hay senin motoruna da sana da!

tayyip in olası yenilgide millete küfretmesi

--spoiler--
ahh benim sevgili kardeşlerim aahh. sizin ben gıdınızı okşıyım hemi! diğer çocuk ağlıyo benim niye gemiciğim yok diye. ona da alacaktım bir tane. ahh benim zavallı kardeşlerim! şimdi ben nasıl hesap vericem obamaya. biliyorsunuz ben bir eşbakanım aldığım görevi tamamlayamadım. siktirin la karşımdan.
--spoiler--

gibi birşey olur herhalde.

numan kurtulmuş

abi akp ye alternatif yok cuların görmek istemedikleri insandır.

alın size alternatif ulan. adamın yüzünden nur damlıyo.

bir seçimde daha göt olacak akp karşıtları

rte büyük ortadoğu projesini resmen açıklayıp doğunun sınırlarını değiştirmesi teşebbüsünden sonra kim kendini sikecek hep birlikte bekliyoruz.

(bkz: mesajım bulunsun)