bugün

işallah polis bu barzoları kan vere vere dövmüştür. amk medeniyetsiz mahlukları.
daha yeni yakalanmış bunu yapan piçler.

https://www.haberler.com/...k-kafede-10519697-haberi/
bunlara orospu çocuğu deyince faşist oluyoruz. o zaman tekrarlıyorum: amına kodumun korkak ve namussuz orospu çocukları!
Ah bana denk gelicek ki bunlar ah. En az ikisini anasının amına aps ile geri göndermeyen it olsun.
insan değil bunlar. o hayvan gibi giriştikleri kız belki de bir çocuk. bunları sadece hapse atmak yetmez, madem türkiye'ye ve türk askerine karşılar, vatandaşlıktan atın verin barzanilerin kucağına.
besle kargayı oysun gözünü, hayatının baharındaki kıza gerçekten üzüldüm adamına göre muameleyi nasıl ve ne şekilde yapılacağı ilkokulda öğretilmeli sonra katillerle aynı masaya oturuyoruz.
Çakal sürüsüne bak sen hele. Alçak namussuzlar.
"Savaşa hayır" sözü pkk saldırırken değil saldırıya uğrarken aklına geliyorsa barışsever değil hain oluyorsun.
Devletin bunlara protesto hakkı tanıması hata hepsini toplayıp sağlam döveceksin yeniden yaparsa sınır dışı edeceksin ya da öldüreceksin . Terörist bu çok farklı bir durum ohal boşuna gelmedi. Şüphesiz balikesirli sinirlendi.
bu kürtlerden her türlü pislik beklenir. ilkel, medeniyetsiz, ucube fars çingeneleri
Berkin elvanın abileridir bunlar, ama bizim sikik solcular hala bunlara prim verir. Çünkü atatürk halkların kardeşliği diyordu dimi aq.
Terörün dağdan şehre indiğini göstermiştir. Bu eşkiyaları çırılçıplak soyup, tanzikli suyla soğukta yıkayacaksın. Sonra üzerlerine et suyu döküp köpekleri üzerlerine salacaksın. Videosunu at youtube a. Cümle alem izlesin. Diğer oç teröristlere ders olsun.
kürtlerin bir gün bu ülkede rahat durması kıyamet alametidir, şaşırmadım. polis hazır hepsini yakalamışken gereken cezayı kesmeli.
Bu alçak şerefsizleri linç edeceksin salacaksın milletin önüne bizde stres atalım böyle izleyince içimizde kalıyor.
besleyin orospu çocuklarını yıllardır anlatamadık biz birlik falan olamayız amk yeter lan bu kaçıncı ya terörist ya hırsız ya yan kesici bu mezoptamya eşekleri yüzünden gıdım ilerleyemiyoruz amk.
çocuklara vuran o mağara adamlarını öldürseler hiç üzülmem. pkk bu işte, beslemeyeceksin izin vermeyeceksin, azıcık bir yüz bulsalar çoluğunuza çocuğunuza saldırırlar. bebek öldüren çocuklara tecavüz eden bir örgüte sempati besleyen adamdan ne beklenir.

ayrıca kadıköy merkez, bahariye ve moda pkk sempatizanı kaynıyor. temizlemek lazım.
Kadıköy’ün göbeğinde böyle sloganlar nasıl atılabiliyor ben anlayamıyorum. Bunun adı düşünce özgürlüğü değil terörizm.

Allah hepsini kahretsin.
pkklıların ödlek, şerefsiz ve hain olduklarındandır.
bunlar orul orul orospu çoccuğudur. bunların ismi cismi verilmelidir acilen. aynısını onlara türk halkı yapmalıdır. yoksa kamu vicdanı rahat etmeyecektir. devlete olan güven sarsılacaktır. bu orospu çocuklarının faşistlik yapmasının bedeli sorulmalıdır.

ismini cismini verin lütfen..
edit: ilk gelen çelimsiz gavat diğer orospu evlatları gelmeden de saldırmıyor hee. onları bekliyor. korkak orospu çocukları.
linçle alakası olmayan durumdur.
özgürlük, barış, kadın hakları, eşitlik, halkların kardeşliği gibi kavramları anlayamamış bir kadına yardımcı olan hümanist arkadaşların nacizane eğitim öğretim çabası diyelim olan bitene.
yoksa ne alakası var linçle falan belli ki adamlar eğitimde politeknik yanlısı.
barış güvercini onlar, şayet barışı anlamamakta inat ederse o kadınlar iki tane molotof atıp mevzuyu tatlıya bağlarlar.
Eskisi gibi değil adamı aynı günün akşamında evinden alırlar. Akıllı olacaksınız.
fistan giydirilip, moda sahilinde teşhir edilmesi gereken kancıklar tarafından gerçekleştirilen eylem.
Hala akp chp propagandasi yapmaya calisanlar var. Ulkede birlik beraberlik kalmamis. Ulkenin karismasini dort gozle bekleyenler var. Ulkede bir kaos cikarsa ne akp ne chp kurtarir.
paketlenmişlerdir.
ah kanını siktimin evlatları, anca kıza çoluğa çocuğa saldırırsınız kahpe evlatları sizi.