üçünün de güçlü olduğu dönemlerin kesişmesi, gerek örgütün galatasaray sempatizanlığı gerekse ergenekon ve derin devlet adamlarının galatasaray için zamanında büyük çabalar harcaması insanın aklına bu üç örgütün garip bir etkileşim içinde olduğunu getiriyor. daha geçenlerde telegolde ahmet çakar geçen sezon hakem hatalarının nispeten azalmasını ergenekon olayları ile ilişkilendirdi. 1998 yılında oynanan fenerbahçe-kocaeli maçından sonra aziz yıldırım çetelerin futbol dünyasını ele geçirdiğinden bahsetti. o maçın hakemi de sadık ilhan adlı astsubaydı. zamanında (1997 lerde) celal doğan, mehmet ali yılmaz, abdullah kığılı (seçildiği halde) futbol federasyonu başkanı olamadılar. bir gün önce televizyonlarda hırsla konuşan bu insanlar bir anda adaylıktan ve başkanlıktan çekildiler, neden çekildikleri hakkında en ufak bir açıklama yapmadılar ve o makama malum ucube getirildi. daha önceden adını duymadığımız haluk ulusoy nasıl federasyon başkanı oldu, onu oraya kimler atadılar, şimdi sis perdesi biraz olsun kalkınca anlaşılıyor sanki.
mafyanın* uydurması.
(bkz: bir keskin nişancı olarak sabri sarıoğlu)
ben bir fenerbahçeli olarak böyle saçma sapan şeylerle milyonlarca taraftarı olan vede türkiyeye mal olmuş bir kulüp için çıkan bu haberlere üzülüyorum.
(bkz: şizofreni)
hayal edilecesi bile değil, saçmalıktan ibaret
(bkz: yok mu arttıran)
(bkz: bana kompile yaptılar)
inancımızı koruyoruz zamanla geçecek dedi.
kim dedi ?
dokuzuncu hariciye koğuşu
gs-fb-bjk ne fark eder hepsi aynı bokun laciverti, örneklersek süleyman seba mitçi, abdullah çatlı en son kadıköyde görülmüş sonrası malum,gs için de birton söylenti var ,futbol dünyası kardeşim burası futbolda para var, paranın oldugu yerde hertürlü kirli ilişki. ben fenerbahçeliyim de şimdi gs ye bok atmayalım bu konuda.
aziz yıldırım da zaten ırak ta savaş esnasında parçalanan demirleri kaçak yolla türkiye ye getirmedi. *
(bkz: sallama namık)
başlarım böyle düşünce özgürlüğüne, biz düşünün dedikçe s.çıyorsunuz, bu ne arkadaş!
(bkz: abdullah öcalan)
(bkz: büyükanıt öcalan ve ebesinin amı ilişkisi)
(bkz: fenerbahçeli olmayan darbecidir) (bkz: genç siğiller)