bugün

an itibariyle show tv'de basketli ve çalıntı arabalı bölümü yayınlanmaktadır. yardırıyor efendim gülmekten.
akasya durağı, arka sokaklar, adanalı, bilimum tüm sihirli/cadılı diziler furyası fışkırtmaları gibi talihsiz deneyimlerden sonra, 'milli servete zarar reloaded' olarak nitelendirebileceğimiz kalite yoksunu - kısır - bayağı - iq'su düşük doğmuş ve geliştirilmeye uygun ortamı olamayan ergen/pre-ergen bireylerin zaman geçirme öğesi dizi.
saçmalıklar zinciri, hatalar kümesi, memlektin tüm vasat yahut gözden çaptan düşmüş tüm oyuncularının toplanma yeri yahut vucut bulmuş şekli.
Dizinin en enterasan yanlarından bir taneside otuzlu yaşlardaki adamların
on altı yaşında görünme debdebeleri işin en ilginç boyutu bir diğer sorunsalda pis 7 li denen maddi imkansızlıklar yaşayan grubun üyelerinin ellerindeki milyarlık telofonlar uzun lafın kısası grubun adı pis ama içi mis dedirten izlerken saç baş yoldurttan "bu kadar antipetik görünümlü yedi insanı nerden buldun Gani tühh senin tükenmez kalemine" dedirten vasatın vasatı bir yapım.
izleyenlerin zeka seviyesinin merak edildiği dizimsi bir şey.
bu diziyi izleyenden daha mal olan kişi bu tür başlıklar açıp diziyi yerden yere vurmaya çalışanlardır. daha mal gözüküyorsunuz.
genelde bağımlısı olup tv başından ayrılmayan kişilerin internette bok attığı dizi. saçma sapan gerekçelerle diziyi kötülerler.
yorum yapmak için izlenilmesi gerektiği için burada "izleyenler şöyle salaktır, böyle beyinsizdir" diyen arkadaşların çaktırmadan kendilerine de sövmelerine neden olan dizidir.
haber saatlerinde show tv yi veren bir kanaldır.
show tv diye bi dizi yayınlıyor pis yedili kanalı.
Varoşların gerçekten çok zengin olduklarını ispat eden ilk dizi.
reklam için çok fazla kasmasına gerek olmayan dizidir. şöyleki, yok show tv gün boyu yayınlıyor, yok dizi öğrencilerini 30 yaşındaki adamlar oynuyor, yok kızın gözünün üstünde kaşı, bacak arasında a*ı var diye bik bik sosyal medyada öten andavallar dizinin reklamını fazlasıyla yapıyor. dizinin tv reytingleri düşükse sosyal medyaya açılsın haftasına reytingleri tavan yapar.
hedef kitle olarak liselileri secen bir sacmalamaloji.
sadece zeki karakteri ile güldüren komedi dizisi. gerisi hep libido.....
sayesinde akşamların daha sıcak geçtiği güzel dizi.
görsel
şortlu kızlar için izlenebilecek dizi.
diğerleri için; ben burdan atlarım, survivor.
insanların beynini nasıl daha güzel yıkarız toplumu nasıl dahada aptal bir hale getiririz sorusunun cevabı olan dizi.
halen devam edip etmediğini bilmediğim, ediyorsa neden devam ettiğinin sebebini bilmediğim, etmiyorsa tam isabet olduğunu düşündüğüm dizidir.

henüz izlemişliğimin olmadığı* bu diziyle ilgili olarak sokakta top oynayan çocukların (6-7 yaşlarında) aralarında geçen pis yedili'yi izledin mi çok komikti şeklinde konuşmalarına kulak misafiri olduktan sonra dizinin hedef kitlesini anladım.

düzeltme: aha 6 yaşındaki 1'e giden kardeşimiz eksilemiş. aman ne vahim.
66. bölümde orço'nun meşhur milanodaki amcası geldi. yalnız tek bir sorun vardı. orço'nun amcası tımarhaneden kaçmıştı ve kaldığı koğuş milano koğuşuydu. orço ilk defa ağladı ama gözyaşı yoktu.

not; evet sözlük pis yedili izliyorum. hababam sınıfı, hayat bilgisi, arka sıradakiler silsilesini kaçırmayan biri olarak pis yedili de kaçmadı.

not 2; amerikan dizisi yavşaklığından fazıl say utansın.
türkiye'nin en komik ve açık ara reyting toplayan dizisidir. var mı itirazı olan?. istatistikler belli marşa basın araştırın.
o değil de bölümlerinde kullanılan yetersiz ve gereksiz replikleri ile geniş aile ye selam çakmalarını tasvip etmediğim dizidir. yakın zamanda faydasız repliğini de bekliyorum.

(bkz: yetersiz ulvi)
(bkz: faydasız cevahir)
(bkz: gereksiz bilal)
en fazla 3-5 dakika dayanılabilen, aksi takdirde psiko-somatik rahatsızlıklara yol açabilecek dizimsi.
kamil isminden nefret etmemi sağlamış dizi. sevmem için neden yoktu ama, tiksinmeseydim bari.
(bkz: new guys at school)
askerde uzun dönem arkadaşların izlediği, izleyip izleyip kah güldükleri kah ağladıkları dizidir.
ben ise hayretle izleyenleri izliyordum. sadece anlamaya çalışmak için. bilim çaresiz tıp şaşkın.