bugün

erkek çocuk cinsel organının halk arasındaki çeşitli varyasyonlarından biri, diğerleri için (bkz: çük) (bkz: büllük) (bkz: sik)
ayriyetten bir hakaret sözcüğüdür kendileri.. *

(bkz: göster bakim amcana pipini)
(bkz: pipili)
eski zamanlarda ikram uzvu.
amcalara gösterilen şey..
erkek cinsel organının mütevazi adı. (kadınlarınkinede kuku denir)
evrimiyle görevinde ve isimde de nitelik degistiren bebek organıdır.

söylenişide bi güzeldir sormayın.* pi pi
teke evresinde olan penistir.
büyüyünce gama olur.yurtta bir görevli vardı öle derdiswh
kardeşi için:
(bkz: kuku)
poponun asi küçük kardeşidir. ağabeyi kadar oturaklı, efendi ve mağrur olamamıştır hiçbir zaman. isyankardır, müşkülpesent ve nanemolladır. gavurun* tabiriyle şort tempırıd* bir yapıya sahiptir. yeşil sahaların yaramaz çocuğudur. zaman zaman sinir bozsa da sevilesidir. ibne seni.
pomakcada cukka demek.
packet interchange protocol instruction
veya
preliminary injunction program information.
evcilleştirilmiş penis.
'ahmet oğlum göster amcaya pipiyi' örneğiyle en iyi anlatılan şey.
(bkz: pipi vs kuku)
iki adet pi nin yan yana okunuşu. ayrıca toplamda 3.17 + 3.17 ortalama 6.34 gibi bir değer.

edit: efendim uyardılar pi sayısı 3.14 al dediler *.
4 karakterlik ipip stringine uygulanan bir marquee efektinin, 2. donusunde ve turunu tamamlamasindan bir onceki donusunde ekrana gelen goruntusu.

1) ipip
2) pipi
3) ipip
4) pipi
5) ipip
erkeklik organı. böyle deyince organdan çok lakap gibi duruyor ama neyse işte.
ingilizce'de çocuk dilinde willie: don't look at my willie.
beyaz ırkta, penisin kan pompalanmamış halidir. fakat bu olay milletten millete değişmektedir. örneğin zencilerde pipi yoktur, sarı ırklarda ise penis yoktur efendim...*
hürriyet gazetesi yazarı yılmaz özdil'in bile ağzına dolanan (oha) organ.

Yazmayayım diyorum...

Haksızlığa dayanamıyorum.

Adamcağız, stadyum kiralayıp, helikopterle falan, alt tarafı 10 bin kişilik mütevazı bir sünnet düğünü yaptı.

Burnundan geldi.

Ayıptır, ayıp.

Dışişleri Bakanımız, palyaçolar tarafından taşınan tahterevalliyle getirdiği oğulcuğuna, saltanat töreni gibi sünnet düğünü yapmamış mıydı? Beş yıldızlı otelin göbeğine padişah otağı gibi yatak kurdurup, ayak ucuna da davetlilerin gönlünden kopanı bırakması için "altın sandığı" koymamış mıydı?

Neymiş efendim, stadyumda helikopterli sünnet yapan adamcağız, oğlunu evlendirirken F16 ya bindirecekmiş... Ne var bunda? O kadar parası varken, planöre mi bindirsin?

Oğulcuğunu 10 bin kişilik Uluslararası Lütfi Kırdar Kongre Salonu nda evlendirip, gönlünden kopanları takmaları için Türkiye nin bütün kodamanlarını kuyruğa sokan, düğün yemeğini Dolmabahçe Sarayı nda yediren, bin 500ünü Ankara dan getirip, 4 bin polisi koruma için seferber eden, kapısında 4 ambulans ile tam teşekküllü itfaiye ekibi bekleten ve devletin televizyonu TRT de yayınlatan... Bu ülkenin başbakanı değil de, Brunei nin sultanı mıydı?

imam böyle yaptıktan sonra, cemaatin böyle yapmasının ne sakıncası var?

Üstelik...

Koskoca Cumhurbaşkanı olmasına rağmen, oğlunu sessiz sedasız basit bir nikáhla evlendirip, elektrik parasını bile cebinden ödeyen Ahmet Necdet Sezer, halkımıza kötü örnek olan bu sorumsuz davranışı nedeniyle kınanmadı mı?

Bırakın zavallı adamın yakasını, çocuğun pipisini kardeşim!

Yetti gari, mütedeyyin insanlarımızın örf ve ananelerine bu kadar saldırdığınız...
penisin masum hali. henüz beyni ele geçirmemiş hali de denebilir.
penisin evrimleşmemiş hali.
zenciler için (bkz: küçük rocco)
aç oğlum amcalara- teyzelere bir görsünler le kimlik kazandığını sanan, aslında sıradan bir uzuvdur.
kullanımını çok sevdiğim bir kelime.

yani kelimenin tınısını seviyorum dostlarım, arkadaşlarım. pipi aşşağı, pipi yukarı ne güzel. keşke sürekli pipi desek. köpekler hav hav, kediler miyav felan diyorlar sürekli nolcak yani? biz de pipi diyelim çok mu dert, çok mu sorun?
hem galiba dünya dillerindeki en hoş kelime bu. sabah akşam ağzımda pipi dolaşabilirim ben.

not: gene pipi keseceğim patladı herhalde lan.
pipipipipipipipipipipipipipipipipipi
*