Eski bir yazar.

Ne özledim bir bilse.
Kabuk değiştirmiş yazardır.

Küllerinden doğmuştur. Ve artık bir daha bu nick'le yazmayacaktır.
Iyi yazardır, selam olsun
benim hakkımda " allah da onu öyle yaratmış naapalım" diyormuş.

ulen demek köşe bucakta sinip beni konuşuyorsunuz ha. dedikodu günahtır ya, yazık.

aha bak;

(#24568663)
ulan, biz avrat desek itin bi tarafına sokup sokup çıkartırlar.

(#24461083)

bun hacı yaa*?
(#24251924)

gayet yerinde hususlara dikkat çekmiş olan bir yazar.
kalemi kılıçtan keskin, roketatardan tahripkar yazar.

bu saatte bu kadar net ayarlar verebilen, uyku mahmurluğunun zihinsel performansına etki etmediği yazar.

belki de biyolojik saati farklı yazar.

hülasa; çok iyi yazar.
An itibariyle itiraf eden yaxar.

Eltisi yüzünden boşanmış. Sen bi eltiyi bile idare.edemiyorsan, ohoo, geçme bi daha o işin başına.
içimden aniden "pembesudamlacığı" dediğimde....."ög o ne lan bu ne biçim şey" diye devam ettim.. yanılıyor olmayı diliyorum halen. biz seneler evvel annemizin kucağında yaşarken.. daha dün annesinin kuc.. neyse.
Sadece benim caylak olmama sevinen yazarmis.

Yani kafayi bana takmis, ilgisi benim ustumde.

Yapa kuzum,millet yanlış anliycak simdi.
erkekleri öküz olarak görüp öte yandan sevmek sevilmek isteyen ne yaptığını kendiside bilmeyen üstüne gidilmemesi gereken yazar.
uzak durulması gereken sorunlu kişilik. bir günü diğerini tutmuyor.
(#23794145)

hadii caniiiim, o kadar zekisin haaa?

salmadın mı sen o herifin yularını daha?
(#23777692) unutamadi gitti şu adamı.
Zor zamanlardan geçmesine rağmen içindeki güçlü kişiliği ile bu durumları atlatacağına inanıyorum. Zeki, güzel ve herşeyden önemlisi iyi bir insan. Bir süredir sohbetine nail olduğum ve gördüğüm kadarı ile kimsenin kötülüğünü istemeyen bir arkadaşımız. iyi dileklerimin hepsi kendisi ile allah yolunu açık etsin.
DERTLI YAZARDIR KENDILERI.. YAZDIKLARINI OKUDUGUMDA BUNALDIGINI VE BEYNININ ZONKLADIGINI HISSEDIYORUM... ALLAH YARDIMCISI OLSUNDUR VE HATTA 'BU DA GECER YAHU'DUR.
bir cevap vermeye bile tenezzül etmeyen yazar.
çok güçlü olmasını istediğim yazar ve buradaki çoğu kişinin unuttuğu gerçek, insan...

sorunlarını, sıkıntılarını burada bangır bangır dillendirmesi beni rahatlatıyor. emin olun bazen duvara konuşuyormuş gibi entry girmek ya da hiç tanımadığınız bir insana içinizi açmak; en yakınınızla dertleşmekten, oturup ağlamaktan daha faydalıdır. çoğu kez bu şekilde bazı hastalıklardan bile kurtulursunuz.

acısını bağıra bağıra yaşamasını ve kısa sürede bitirmesini, sonra da ödülüne kavuşmasını dört gözle bekliyorum.
(#23759873) sözlerini ünlemle bitirerek beni hüzne boğmuş yazardır. durumunu pek parlak görmüyorum. ve an itibariyle de hak veriyorum kendisine. evet senin buraya ihtiyacın varmış. istediğin gibi güzin abla yuvasını çevir burayı, an itibariyle donuz dışısın. pardon donuz içisin.
(#23759769) sözlüğü güzin abla yuvası sanan yazar. cidden iyiliğinden söylüyorum, burada güzin abiler var ve hiçbirinin niyeti de iyi değil.
artık sıkmıştır. ilk başta yazdıkları samimi gelmişti. şimdi biraz bu durumu abartıp, eğlence için kullanıyor gibi. yani kısaca prim.
takip ettiğim ender yazarlar'dan. aynı zamanda kendileri poe'nun yavuklusu'dur.
aman ha dikkat etsin yazarı;

(#23663658)

ahanda bu oğlan hemen kadın milletinin kanına girer, yalamadık ayak bırakmaz. söylemesi benden.
(#23663644)

gayet yerinde bir tespit yapmış olan yazar.
boşanma aşamasındaysa ahooov ahhooov diye halay çeksin, teke gibi zortlattırsın yazarı.

özgürlük la amk. daha ne?