bugün

(bkz: kardeş pilot değilsen lütfen)
yine biri bana bulaştı sandım.
paranoya oldum lan namussuzlar.
başka yerde uçursunlar teyyarelerini.
Vaay kıyakmış hocam diyeceğim cevap.
hiç güvenmiyorum pilotlara. hostesler felan. tehlikeli sular.
kaptanlara da güvenmiyorum.
Operasyoncular ve uçak altı personelinin yeleğiyle fotoğraf çektirip pilot sanmasıdır.

Hocam keşke öyle olsaydı zamanında bizde çok fotoğraf çektirdik ama sonuç ortada.
yer hizmetlerinde bavul taşıyan kardeşimizi kabine alan pilot abilerine teşekkür fotosunu atmış. amk ergenleri. evet.
(bkz: Işınlanma) bulunduğunda (bkz: tarih) in tozlu sayfalarında yer alacak meslek.
3,4 sene gibi uzun bir zaman için fazlaca bi beklenti.
örneğin;
Askeri okula taa.. çocukluktan kulelide başlayıp hava harp okulunda devam edip 8 yıl okuduktan sonra bile ben pilotup artık diyemiyor subaylar neden çünkü o kadar kolay değil o işler
8 yıl sonra simulator uçuşunda başarılı olanlar izmir cigli 2.ana jet üssünde eğitim uçağı olan t38 uçağı ve kate uçaklarıyla eğitim uçuşuna çıkarlar eğer oradada başarı gösterirlerse o pilot tulumunu ancak giyerler.
Hatta başarılı olan pilotlar dahil ilk uçuşunda altına yapar.
Neyse allah yolunu açık etsin inşallah hayaline ulaşırsın fakat buraya yazmakla pilot falan olunmaz ki pilot bile olsan buraya yazmanın bi manası yok..
izmir paris ucagi belki olabilir...
(bkz: izmir paris uçağı)
an itibari ile olduğum durumdur. bu mal çok iyi pislik. baba 1 line aldık allah ı şaşırdık.
görsel
Üç bira içenin sergilediği durum davranış biçimi.
Henüz olmadım ama dün resmiyet kazanan bu sürece başladım. 2 sene boyunca alacığım eğitim sonucunda olmayı umuyorum.
alacığım inşallah ben de o belgeyi.
Ramazan ayi bitince bende olcam.
Bu akşm bende olacağım no problem.
Sertifikalı sportif / amatör pilot olarak +1'lediğim.
istikbal göklerde beyler.

Bir zamanlar otomobil b ehliyet telaşı içinde idik.
Vay be..

Henüz Boeing kullanamıyorum, belki bir 15 sene içerisinde bekle beni Airbus. *