bugün

amnesia ile ünlü olmuş 1990 doğumlu yakışıklı youtube fenomeni, vlogger.

http://www.youtube.com/watch?v=ofQa6uHoppw
http://www.youtube.com/watch?v=tNwFexjnbyM
son günlerde mcpixel'e sarmıştır.
youtube'ta commentary game alanında rakipsiz, sempatik, tam anlamıyla "bro" sayılabilecek sevimli şahsiyet.

happy wheels oynamaları efsanedir.
Her video sonunda sanki beni görürmüş gibi webcam'e brofist yaparım. Tobuscus'dan daha çok severim çünkü daha samimi geliyor. Başarılı bir videocu.
korku oyunları (bkz: amnesia) oynarken çığlık atan, barrels! diye bağırmasıyla daha da korkutan, stephano isimli bir heykel (bkz: stephano) ile arkadaşlık kurmuş olan sevimli youtuber ve vlogger. en sevdiğimdir. *brofist*
bir kere izlemeye başladıysanız eğer kendinizi kurtarmanız çok zor. ben yayınladığı her videoyu takip ediyorum, bir nevi benim için günün stresini atma saati oluyor pewdiepie'ın videolarını izlemek.
onun sayesinde amnesnia ve slenderman bagimlisi sayisinda buyuk artis olmustur.
gerçekten, bir kere izlenilmeye başlandığında bağımlısı olduğunuz süpersonik insan.
gecen yaz bir arkadasim sayesinde kesfettigim youtube kullanicisi.

arkadasim amnesia oynuyordu. dogal olarak korkudan oynayamadi ama deli gibi oynamak istiyordu. so ra youtube'da amnesia diye aradi ve bu herife rastladı. neyse biraz cesaret aldi güldü falan. bir gun bana yazdi iste boyle bi oyun var oyna bak yazin gece camlari falan ac perdeler ucusurken karanlikta kulaklikla oyna diyo. sadist. kendisi de bu sirada hala oynayamiyo. birlikte skype da konusurken bir yandan oynadik bitirdik oyunu. bana da bu herifi önerdi bak dedi amnesia oynuyo degisik oyunlar oynuyo falan. izlememle muptela olmam bir oldu. youtube'a uye oldum herifin sayfasina uye oldum hemen. gercekten yetenek bu yani. ingilizceyi ikinci dil olarak konusup aklina boyle zekice espiriler geldigi an bu dilde bu kadar komik bir sekilde kendini ifade edebilmesi bile en büyük yetenegi. izleyin derim kisacasi.
youtube'da slender game'le ilgili bir video ararken keşfetmiştim kendisini geçen eylül ayında. bir iki videosunu izleyip kıçım düşünceye kadar güldükten sonra bütün videolarını izledim. sürekli olarak upload yapar zaten. kesinlikle takip etmenizi öneririm. mükemmel derecede komik bir insandır.

her videonun sonunda ekrana bro fist yaparım.
Youtube hesabını takip ettigim oyunseverdir. Özellikle korku oyunlarını oynar ve korkunca shaggye benzetiyorum ben ne hikmetse.
oynadığı oyunların videolarını çeken abimizdir. bir videosuna rast gelmiştim adam korku oyunlarında harbi harbi korkuyor yüz ifadesi görülmeye değer.
isveçli youtuber soyadı şalberg(öyle diyor kendileri) diye okunur şu an 16.3 milyon takipçisi var. Komiktir ve isveççe küfür öğretir.
Youtube illetinde en çok aboneye sahip kullanıcıdır ve aynı zamanda bir gamerdır. Yakışıklı olduğu kadar komik bir abimizdir; izleyelim izletelim.
outlast videoları ile kesinlikle sıçmıştır. herhalde o kadar korku oyunu oynadı ki, adam karanlıkta ışık açmayı bırak, karşısına canavarlar falan çıksın diye uğraşıyor abudik gubidik sesler çıkartmaya yer arıyor.

haaa, severek takip ediyoruz. ama yakıştıramadım yani olay bu.
heavy metalde metallica
türk mizahında cem yılmaz
NBAde Michael Jordon
Peanutta Butter neyse
Game commentaryde Pewdiepie odur.
youtube'dan 450.000 $ kaldırmış bir kanaldır. aynı zamanda youtube'da en çok abonesi olan kanaldır.
youtube da 21 milyon abonesi olan adam. boş herif şu varillerden çok korkuyor amk.
Youtubede vazgeçilmez bir kanalı olan ve hergün takip ettiğim tek kişi.
isveçli yakışıklı ve eğlenceli gamer. Korku oyunları arasında attığı cığlıklar çok eğlencelidir. Bu aralar south parkın oyunun videolarını cekiyor.
Happy wheels oyununu oynamasını sevdiğim bir vlogger *Brofist*.
yanlış hatırlamıyorsam youtube kariyeri için üniversiteyi bıraktı.

ve bu haberin doğruluk payı varsa;
http://www.teknobeyin.com...lyon-dolar-kazaniyor.html

ayda 333 bin dolar nedir lan. (bkz: swh)
hesabı çalınsa da bir şey olmaz, muhtemelen youtube ile işbirliği içindedir, sıkıntı yok yani.

edit:

bu arada, eklemeyi unuttum, eğer ingilizceniz varsa ve gameplay videolarından hoşlanıyorsanız bu adamı mutlaka izleyin, çok eğlenceli videolar yapmaktadır kendisi.
yaklaşık 28 milyon abonesi ile youtube'un kralıdır. işin tuhaf yanı, ben de dahil olmak üzere youtube'da smosh'dan tutun rwj'a kadar her bir kanalı bilen büyük bir kitle bu herifi bilmiyor, bilse bile youtube'dan değil de facebook'tan ya da vine'dan falan öğreniyor. youtube'un bu herifle bi alıp veremediği olsa gerek. videoları milyonlarca hite ulaşsa da popüler videolar kısmına koymuyorlar. her neyse tuhaf youtube politikaları işte.

bana kalırsa adam gayet zeki, sempatik, komik ve montaj konusunda da başarılı. tabii bir de yakışıklı olması durumu var ki bu sayede kamera önünde hangi şebekliği yaparsa yapsın mal durumuna düşmüyor. isveç'li olduğunu ve ingilizce'yi ikinci dil olarak konuştuğunu da belirtmekte fayda var. ana dili gibi konuşuyor herif valla helal olsun.

en popüler videosu: http://www.youtube.com/watch?v=gRyPjRrjS34
Youtube un sahibi.
güncel Önemli Başlıklar