(bkz: pro evolution soccer 2013)
online maç için rakp aradığım oyun.
fifa 13 siker.
(bkz: sözlüğü forum zannetmek)
online bir maça rakip aradığım oyun.
bir ateri oyunundan çok da farkı olmayan fantastik oyun.
ara pas ve gol.
son cizgiye indi, iceriye pas ve gol.

bu iki terimin ozetledigi oyun.
(bkz: diago dur allahını seversen zaten ortalık karışık) ♞
gözüm kapalı bir şekilde ronaldo ve messi'yle ceza sahasına kadar girebildiğim futbol oyunu.

sonra gözümü açıp kareye basıyorum.
Pes 15 fifa 15 olmasına karşın en çok oynanan konsol oyunudir.Kim bilebilir belki de daha uzun yıllar oynamaya devam edeceğiz.Ama şunu da belirtmek isterim ki bir fifa 07 değildir.
Real Madrid'i alıp sülalem rahat olur pes 2010 gibi olmasada zaman geçirmek için iyi bir futbol oyunu.
nesli bir türlü tükenmeyen oyun.
hala playstation cafelerde oynanan efsane oyun. zaten 2013 yılı fifanın pes karşısında çaresiz kaldığı ender yıllardan biriydi.
zihin olarak kendini geliştirmeyi sevmeyenlerin, yeni deneyimlere açık olmayanların ısrarla hala oynamaya devam ettiğin güzel olmayan futbol oyunu.
Aptalın oğlu stoperler yüzünden harddiski (bunu kırdım, içinde 50 taneyi geçik oyun vardı), kolları yerden yere çarptığım lanet oyun. Çok sorunlu olmasına rağmen kendisini bir şekilde oynattırıyordu orası ayrı.
pes'in son görülme tarihidir. 2014'ten itibaren fifa acımadan vuruyor kırbacı ki kendilerini anan kalmadı. man blue ile man red ile devam etsin onlar daha.
ilk online maç deneyimimi yaşadığım ve bağımlısı olduğum oyun. Pes 2020 ile devam ediyorum ama hala pes 2019 oynuyorum online maçlar hala açık. 2013 üm online serveri kapandığında resmen ağlamıştım. O kadar seviyordum. Sabah play stationun başından kalkıp işe çok gittim gece hiç uyumadan.

Goal strom 97 den beri konamiciyiz. Ea sports un fifasında kambur ve yerde yüzüyormuş gibi koşan playerlarını hiç ama hiç sevemedim. Pes estetiktir, fifa da estetik namına birşey yok. Pes estetiğin yanında gerçekçilik de gayet iyi. Sonuçta oyun bu. Gerçek futbol gibi olmasını isteyen de yok. Oyunda şartlar herkes için eşit. Olay bu. Tenks.
vay be ne günlerdi nossa çalıp durardı girişte kafeler doluydu.
Daha iyisi gelmedi.
tadını çıkaramadığımız günler.
Bu oyunun üstüne futbol serisi gelmedi.

Pes 2017'de bir nebze şifa oldu ama yinede pes 2013'te kaldı akıllar.

Pes 2017'den sonra pes bitti zaten gözümde.