bugün

oha resmen başlığı açılmamış. aradım ama bulamadım yani.

2010 güney kore yapımı, 16 bölümlük romantik komedi dizisi. güzeldir, izlemesi zevklidir.

edt: göt müsünüz lan nesini eksilediniz bunun. fak yu!
kore dizisi izlemeye başlayanların ilk ugrak yerlerinden.
pasaklı, beceriksiz kızın; yakısklı, tuttugunu koparan delikanlının hikayesi.
bunlar cok komik bi şekilde düşman olmalarına sebep olacak şekilde tanışır. oğlanın işi düşer kızın evinde kalması gerekir ve kızın yanlıs anlamasından da faydalanarak gayim ben der. dizi de hep "gay ya" kelimesi kullnılıyor bu sebeple gay ya herlade korece "o gaydir" gibi bi anlamı var. neyse efendim sonucta kızın gecmişinin gizemi çözülür, oglanın maskesi düşer, ayrılırlar, aglak bir iki bölüm sonunda tamamen kavusurlar.
komik ve aynı zamanda romantik de olan 16 bölümlük kore dizisi. dizideki gay sahneleri güzeldi. lee min ho'nun iş arkadaşını oynayan adamın yalandan gay rolü yaparken ki hareketleri, konuşmaları, gülmeleri çok komikti. tavsiye edilir.
Hoş bir kore dizisi. uzasaydı sevmezdim belki ama 16 bölümde bitmesi iyi olmuş. zaten kore dizilerinin geneli böyle ki iyi bir özellik. a moment to remember filminde hayran olduğum kadın ye jin son başrolde. aslında sesi de olmasa neredeyse tanıyamayacaktım. çok farklı görünüyor dizide. diziyi seyrederken yüzümde sürekli aptal bir gülümseme ifadesi vardı. müzikleri de hoş. tavsiye edilir.
izlenmeye değer kore yapımı 16 bölümlük romantik komedi dizisi. diziyi izlenir kılan sebeplerden en önemlisi başrolde lee min ho'nun oynamasıdır. allah özene bezene yaratmış bu adamı.

edit: bu sözlük erkekleri ne kadan kıskanç yahu.
çok tatlı bir romantik komedi dizisi. amaan çekikler var bunda dilleri de bi acayip zaten oppa falan deyip izlememezlik etmeyiniz. diğer jelibon kadar tatlı kore dizileri için:
(bkz: bof)
(bkz: playful kiss) hele bu var ya bu. izlemeden geçmeyin.