bugün

güle güle demeye vakit kalmadan giden kızdır.
fazla film izliyordur. bu ne amk.
teomanın eski sevgilisidir. veya aşırı teomancıdır.
belli ki hoşçakal demesi geçidir. biraz sonra o yazı da silinir.
teomanın şarkısında kızın gerçekleştirdiği eylemdir.
-laan izliyon teoman kliplerini etkisinde kalıyon bakkala gidiyon alt tarafı lan.
+ne biliyim necati gaza geldim bi an. istediğin bişey var mı?
-sigara al.
(bkz: kupa kızı sinek valesi) klibin ortalarına doğru geçtiğini düşündüğüm olay.
camdaki buğuyu bozmaya çalışan kızdır.
gotik olması muhtemel, fantastik şeyler peşinde olan duygusal kızdır.
tanımadığı adamla seviştiği bir gecenin sabahında yapıyorsa, teoman özentisi de olabilir. adına şarkı yazılacağını falan zanneder hatta. *
teoman'ın eski manitası olma ihtimali yüksektir. kızı bulamadığı içinde klibi çizgi sinema olarak hazırlatmıştır.
kalem bulamamış olma ihtimali de yabana atılamaz.

(bkz: olmaz olmaz deme olmaz olmaz)
aşk kırıntılarıyla yetinemeyen kızdır. haklıdır.
kavuşamadığı aşkını masumca uğurlayan kızdır.
kızdır kız.
kupakızıdır.
arkadan gelen hakan altun şarkısı,baş hafif önde,gözlerde cam gibi buğulu,aşkın kasveti düşürmüş omuzlarını bir kızdır.aman be güzelim ne gerek bu duygusallığa adın onun yüreğinde yazılı değilse ne işi var senin camında onun adının gel ben kahve yapar açarım seni.
ya gözleri dalmıştır yada sıkılmıştır sorulardan. o kızdır o. ta kendisi.
bilirsin, hoşçakal dediyse hoşçakaldır, sözler düğümlenir, birşey diyemezsin, zaten diyecek insan da kalmamıştır artık ortalıkta, kendisi de hoşçakalsındır, kavga, bağırışmayla, tartışmayla gitmemiştir, hoşçakal sadece.
(bkz: kupa kızı ve sinek valesi)
ben gidiyorum, artık seni görmek istemiyorum demenin en klasik yollu anlatımıdır.
sikerim böyle aşkın ızdırabını demek isteyen kızdır.
işini bitirmiş romantik temizlikçidir.
Aptaldır.
an itibariyle aynada denediğm olaydır.
klişe kızdır. sırf buğulu cama hoşçakal yazmak için yağmurlu günde sevgilisinin evine gitmiş olabilir. ayrıca da bakkalın çakkalın diline düşürecektir çocuğu.

- ulan dün hoşçakal yazıyodu camda. dedim bir mesaj mı veriyor ama sonradan anladım yine mi terk edildin koçum?
- ya abi boşver onu da bir gazete aldım ne kadar?
- elli kuruş. bir daha ki sefere söyle de tersten yazsın okuması zor oluyor buradan. " ambulance " hesabı ha?
- almıyorum lan gazete falan. içine ettin klip tadına ilişkinin.
yazarken yakalanırsa ensesine bi' tane çakıp " nereye lan y.rrağım" denebilecek kızdır.

öyle veda mı olur lan?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar