bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  game of thrones'ın dördüncü sezonunda,sevilen karakter oberyn martell'i canlandıracak oyuncu. 1975 yılında Şili doğumuş Amerikalı oyuncu.
  5 ... malware
 2. 0.
  A Song of Ice and Fire kitap serisinin pasif karakterlerinden biri olan oberyn martell'ı dizi de canlandıran şili' doğumlu amerikan aktör.

  kendisi 1 sezonda sergilediği performansla beni mest etti resmen kitapta 2 paragraflık önemi olan ben dahil çoğu kişinin iplemediği bir karakteri dizi de sezonun favori karakteri yaptı tebrik etmek lazım keşke uzun soluklu bir karakterle giriş yapsaydı diziye.
  3 -1 ... daenerys1907
 3. 1.
  kitabı okuyan çoğu kişininde belirttiği üzere kitaplarda önemi az olan oberyn martell'i dizide 4. sezonun en sevilen, desteklenen karakteri haline getirdi. bilinenin aksine şili doğumlu olmasına rağmen abd'de yetiştiğinden dolayı aksansız ingilizce konuşan pedro pascal karakteri oberyn martell'de dorne'un başkentten farklı olan aksanını dizide harika kullanmıştır. ek olarak 8. bölümdeki ünlü dağ ile dövüş sahnesindeki o kıvrak hareketleri yapabilmek için özel eğitmenlerle çalışan işini son derece ciddiye olan başarılı oyuncu.
  4 ... basketbol asigi
 4. 2.
  Bir erkek olarak, esmerleri sevmeyen bir erkek olarak çok çekici bulduğum kişidir. Erkek olarak beni heyecanlandırdığını itiraf etmeliyim. Daha çok görmek dileğiyle.
  ... mrtrhn
 5. 3.
  "narcos" dizisinde,oldukça iyi bir performans gösteren aktördür.
  ... bugun variz yarin yokuz
 6. 4.
  gregor clegane ile olan dövüş sahnesindeki hoplama zıplama hareketleri ile bizi bizden almıştır. ama....
  1 ... usualsuspects
 7. 5.
  (d. 2 Nisan 1975), Şilili-ABD'li oyuncu. Game Of Thrones adlı dizide Oberyn Martell'i canlandırdı. 2015'te Sia'nın "Fire Meet Gasoline" şarkısının klibinde Heidi Klum ile birlikte oynadı.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Pedro_Pascal
  ... hasmet ibriktaroglu
 8. 6.
  amerikan yapımı çin filmi olan the great wall'da barut çalmaya giden batılıyı canlandırmaktadır.
  ... thequeen123
 9. 7.
  narcos un ajan pena sı, beni benden alan adam. yaşım dolayısıyla ergenliği geçtim ama ünlülere olan hayranlığım asla geçmiyor, futbolcusundan, aktörüne. bu adam bana herşeyi yaptırabilir.
  1 -1 ... kumrunesesi
 10. 8.
  Game of thronestaki rolü aklımdan hiç çıkmıyor resmen. Narcosta ağzındaki sigarayı atıp Who gave the order?say her name! You rape her...
  Diye yardıracak diye bekliyorum resmen.
  2 ... cibili cibili
kapat