bugün

görsel
Kanatlı olsun diyen de ayrı utanmaz kızdır.
görsel
ee ben, artık utanmayalım bir zahmet.
Bunda utanacak ne var anlamıyorum yaşamımızın bir döngüsü bu, niçin utanmamızı bekliyorsunuz? Ben asıl girilen entryleri okurken utandım yazık..
Kiz arkadaşıma alirken utanmadigim, kızların da utanmamasi gereken eylem. Sonuçta kisiye özgü degil doğadaki birçok dişi varlik adet görür ki bu bir temizlenme döngüsüdür.
Kan tutan kasap kardeşimiz ped alan kiz görünce utanıp , yüzü kızarıyormuş. Şaşırdım. Kızlar kaçırmayın böyle efendi ,utangaç bir çocuğu...
Utanılacak bir şey yok ki. Ped sonuçta bayanların ihtiyaç duyduğu bir şey.
marketlerde satılan şeylere bir bakalım. ped, prezervatif, kayganlaştırıcı jeller. bu gibi şeyler utanılarak alınması gereken şeyler gibi şartlandırılıyor insanlara. toplum içinde bakışlarla özellikle bir baskı yaratılmaya çalışılıyor. oysa yaşamın içinde olan şeyler için gerekli olan şeyler. sadece cinsellik konusuna kayan yönleri var. ve nedense bu utanç ayıp gibi görülüyor herkes hayatında bir şeyler yaşamasına rağmen.
Çocuk doğururken de utanmaz bu edepsizler.
Utanılacak bir durum değildir, utanmamalı.
normal kızdır, niye utansın ki zaten, ihtiyaç sonuçta, babamdan istiyorum ben alsın gelsin diye.
niye utansın ki? Satan utansın o zaman mantığa bak. Eve sipariş edip özel paketle mi getirtecekti? Ulu orta kasıla kasıla prezervatif almayı biliyoruz asıl biz utanalım abazanlarımız adına.
Neden utanması gerektiğini de yazsaydınız keşke.

Bu ülkede hırsız utanmıyor
Katil utanmıyor
Arsız parazitler utanmıyor
Üstelik destek buluyor

Ama

Doğası gereği regl olması gereken bir kız utanması gerekiyor
Öyle mi?

O kadar tecavüz olayı yaşanıyor, siz de pipiniz olduğu için utanın o zaman.
ped alan erkek kadar utanmayandır.

--spoiler--

geçen yıl baçağımın iç tarafında alerjiden dolayı kızarıp sulanan bir bölge olunca dosdoğru doktora gittim. doktor orasının kuru kalması için bir hafta kadar ince pedlerden yapıştır deyince marketten 2 paket kadar ped aldım. çalışan kızlar da beni tanırlar. boşanmış olduğumu da bildiklerinden neden ped aldığım konusundaki bakışlarını üzerime atmaktan çekinmediler. ped alan erkek olmak gerçekten zormuş.
--spoiler--
zaman zaman marketlerde karşıma çıkan kızlardır. atıyorlar birde kasaya herkese gösterircesine. şahsen ben kız olsam sabahın ilk saatinde alırdım kimse görmesin diye. insanlarda utanma kalmamış.
Utanmamalıdır da, utanması gerektiğini söyleyen andavallar azalır umarım.
doğasında var olan bir şeyden neden utansın denilesi.
Gayet normal bir gereksinim dir. Ped'e gelinceye kadar Utanılacak o kadar çok şey var ki..
siz sünnet düğünü yaparken utanmadınız da biz ped alırken mi utanacağız ? bizim ped almamız gerekmese siz dünyada olmazdınız.
Her şeyin edebi adabı vardır. Bunu bizim genç nesillere anlatamamamız sorun "16 yaşındayım". Sonrada en ufak şeylerde sosyal medyadan ülkesini yönetmeye kalkıyor. Sosyal medyadan ülke kurtarılmaz
utanmayı sadece kadınlara bırakan düzene uymayan kadındır.
kevaşedir.
Niye utansın ki, gayet normal bir șey.
Akıllara kanlı vajinasının geldiğini de bilmez.