bugün

Okuyandan duyduğum; ilk maaşı okulda 2600 tl ile başlarmış. Böyle bir meslek. Tabi mezun olunca hakkari Şırnak gibi doğu illerine atanma olabilir.+pdr de yatarsın ders ortalaman yüksek olur u da duydum. Kişinin üstten ders alıp okulu erken bitirmek için yaz okuluna kaldığını da biliyorum. Rahat olsa da bol okumalı imiş.
Efendim pdr okuyanlar yatarak falan mezun olmuyo.Birinci sınıf bitti bakalim ilk yıl psikolojiye giriştir fizyolojik psikolojidir gelişim psikolojisidir bu tür dersler sizi meşgul eder yani etmelidir ama okuduğunuz üniversiteyede bağlı yani siz bir eğitim bilimlerine girise türk eğitim sistemi ve okul yönetimine bu derslerden çok vakit harcayadabilirsiniz ( hocaya selamlar ).Bol ödevli araştırmalı okumali bir bölümdür kendisi.
Kadın olduğunuzu gösterir...

Bu bölümü okuyan bir tane bile erkekle tanışmadım....

Gerçi ben hiç bi erkekle tanışmıyorum ama neyse *
Yemeden içmeden ödev hazırlamaktır. Söylendiği kadar kolay değildir tamam zor da değil ama sıkıcıdır.
Bu bölüm mezunu arkadaş beni bulsun.

Bir şey sorcam.

Edit: lan unuttum açıyorum.
Gelecekte herhangi bir okulda size tahsis edilen odada bilgisayar başında, çoğunlukla facebook 'ta takılıp okulda arada bir gözükmek, öğrencilere toplu çalışma planları dağıtmak gibi hareketler yapmayacaksanız o bölümden mezun olun. Çünkü ülkenin sizin gibilere ihtiyacı var demektir bu.

Edit: Hata düzeltmeleri.
Kuram kusmaktır.
erkek olup da şu bölümü okuyanı işe almıyorlar, o yüzden çok görmüyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar