bugün

patronuyla ilişki yaşayan sekreter modelidir kendisi. tutmuş bana bir de tipsiz demiş karşıma geçse hüngür hüngür ağlayacak amele 10. nesildir. kezbanın yakarışlarının son demidir. küçük dilini yutasıca. allaha dava açsa kazanacak tipe sahip kezbanın birisi olduğu halde abaza hemcinslerim tarafında egosu tarumar edilmiş aynı zamanda ileride zengin koca avcısı olacak sözlükte herkese yavşayan kişimsi. (bkz: çöp)
hakkında çok muhabbet dönen yazar. tanımam etmem.
Basbakanimizin kuluyum
Expecto patronum.
Delikanlı çocuktur adam gibi adamdır severim keratayı. Lafı sözü birdir, karşısında 10 adamın karşısında doğru bildiğini Söyler, Yürek yemiştir. Geçmişte bir kavgamız olmuştu sonra uzlaştık.
Bazı sorunluları muhattaba almayan yazar. Hele 11.nesilleri hiç.
(#27519947) sende göz zevki yoksa ne yapalım beğenen beğeniyor yıllardır ^^ uzun boyluyum gayet de fitim kardeş. 9. nesilim kaç entry girmişim sen kaçıncı nesilsin kaç entry girmişsin hangimiz koca götlü şişman ve asosyal sence ? PRC masasında çalışıyorum o kadar estetik gördüm ana seninki kadar düzelmeyecek bir yüz görmedim. hala kendin gibi sanıp it dalaşına girmeye çalışan çocuksun yaylan. 5 para etmez karaktersizin bayrak sallayanı.

(bkz: tahriklere sakince yanıt vermek)
herkesin saydırdığı yazar olduğu kesin. 'neden' diye merak ediyorum.
Geçenlerde (bkz: random mesaj atmak) başlığında ifşa ettiğim ergenlerin Çaylaklıktan çıkıp atar yaptığı yazar. Kendisi üniversite öğrencisidir.
Kimseye iftira filan atmamaktadır dün gelmiş 11.nesil varoş kekoların dikkat çekmek adına bok attığı yazardır.
1-2 konuşmuşluğum olan yazar. dediğiniz gibi manyak olduğunu sanmıyorum.
patronun iyisi köpegin dayısı olmaz. olamaz.
arkadaşlar sakin. ben sırf sağduyunun sesi olmak için ayda 1000 tl alıyorum zall kardeşim ismail'den.

gecemi gündüzüme katıyorum, kavga döğüş olmasın, sözlükteki ılıman iklim kaybolmasın diye ama sonuca bak. nick altlarında kıyametler kopuyor. yahu yeri geliyor "façalı, çok şahane memintolarım var. ee sen de taş gibi çocuksun neden bir tur bana minmiyorsun(binmeyi kastediyor) be çocuk?" diyen afetlere cevaben "üzgünüm bebeksi. benim bir misyonum var" diyorum.

peki siz ne yapıyorsunuz? atar, gider, küfür, kıyamet!

arkadaşlar derhal bu sevimsizliğe bir son verin. kalp kırmayın şu fani dünyada. azıcık hatrım varsa durun! lütfen diyorum bak.
Sözlüğün sayılı adamlarındandır uğraşmayın LAN çocukla. Kavgaya çağrılacak yazardır.
her dakka çaylak yiyen yazar. sıkıntı büyük galiba...
O kadar sohbet edip bana karşı bi yanlışı olmayan yazardır.
arada bana yazardı. bir yamuğunu görmedim ama bayağıdır görüşmüyoruz.
genel olarak çaylak takılan yazardır.
aaaa, yine çaylak olmuş.
Az önce farkettiğim bir durum sonrası baya delikanlı olduğunu düşündüğüm yazar. Şöyle ki, kafam çok güzel ve yıllar sonra sözlüğe giriyorum benim saçma sorularıma gayet olgun bir şekilde cevap vermiş. Buradan teşekkürler kendisine.
Çok üzücü bir olay ailelerine sabır diliyorum..
orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdur kendisi.
Ona buna sataşan ukala kezbanın tekiydi. Kötüye bi şey olmaz merak etmeyin.
ya bedduam tuttu yada arkadaslari trolluyor nickalti yazdirtmak icin. gercekse gebersin gitsin zerre umrumda olmayan yazar.
çok şükür bir harun abiden daha kurtulduk.
Takdiri ilahi.

Mezarında ters durasıca.
kendisi ikizler burcu kızıDIR. ÖLDÜ SÖYLENTiLERiN YALAN OLMASI DiLEĞiYLE...
Patronum japon ama olaylara fransız.
güncel Önemli Başlıklar