bugün

boşanmış karıyla evlenirseniz gerçekleşen ama hiç evlenmemiş 7/24 sikiş yapıp evlenmeden 1 gün önce zar diktiren kadını nasıl anlayacaksınız sorusunu akla getiren hadisedir. kimbilir kimler 2 el defolu kadılarla evlendi bakire kadın aldım diye sevindi.
Gavatlıktır.
Ne var diktirir olur biter denilesi hadise.
Hava kaçırır.
her genç erkeğin başına gelebilecek hadisedir.

elin doktoru o zarı öyle bi dikiyor ki patlak matla yiyorsunuz. hikaye anlamayın buralarda.

görsel
Midesizliktir. Tam gavat işi.
Yapmak istediğimdir. Patlak karılar çabuk verir ve ben uğraştırmayan kadınları severim.
kadın kadındır. taş gibi bir kadında patlak gibi detaylara bakılmaz. 700 yılında mıyız aminyum.
Tek kelimeyle midesizliktir.
normaldir.
Midesizliktir. Nasıl yokluktaysa patlağa da razı gelmiş.
Önce biraz terbiyeli ve ahlaklı olmayı öğrenmek sonra bir bayanla olunacaksa bu konu tercihe bağlı olup saygı duyulması gereken bir konudur. Evlenene kadar başkalarının kızının, Kızkardeşinin götünde asalak gibi gezip fırsat buldukça da yapan evleneceği zamanda aman kimsenin eli değmesin demek tam bizim gibi cahil ve gerizekalilara yakışan bir durum.Ahlaki iki bacak arasında aramak zavalliliktir.
lastik mi lan bu, nevet.
Her zaman ikinci tercihimdir. Insan karısının patlak olmasını ister mi hiç..
sağlam dersin saksafon virtüözü çıkar. bilemen ki kardeş... çok da şey yapmamak lazım yani.
Bunu bilmeden alıyorsan orası daha kötü yani çok heyecanlısın ve oçun biri kendini çoktan siktirmiş ve sen o gece farkediyosun vay aq.
Zor iş.

Bi kere ilişkiden sonra kaç kişiyle ilişkiye girdiğini bilmiyorsun, belki 40 tane tek gecelik ilişkisi oldu. Nerden bilicez.
Aslında gavata bağlanıp alırsın ... Ama mesele bekaret degilki kizlarin psikolojisi değişik biraz ilklerini unutamiyolar... Psikolojileri bozuluyor sonra uğraş dur.
namus bakirelik değildir ruhu orospu olmasın yeter.

ayrıca patlak ne demek af edersiniz ama siz kadın denilen canlıyı ne sanıyorsunuz balon falan mı.
tamirci gerektirir.
Hoş olayım
Olmayayım
O yâr benim kime ne.
Bakire olup seni ruhun duymadan çatır çatır aldatan bir kadını bakire olmayıp kendini sana adayan bir kadına tercih edene ne ne demeli?
bazıları onu bile bulamyor. değerini bilin aq.
hepimizin tecrübe edeceği heyecan verici durumdur.
normal bir şeydir. bazen insanları hatalarını kabullenerek sevmek gerekir.bu kötü bir şey değildir.ewed