bugün

Yayın stüdyoları ve yönetim merkezi Ankara'da olan, frekansı 96.9 olan radyo kanalı. Park Fm, Ankara'da yaşayan Türkiye'nin dört bir yanından göç etmiş insanların kültürel yapısı araştırılarak hazırlanan halk müziği ve Bozlak arşiviyle % 60'lık bir kitlenin müzik kültürüne uygun 24 saatlik program akışıyla Ankara ve çevresine yayın yapmaktadır. Programlar ; Türk Halk Müziği ve Bozlak ağırlıklıdır.

http://www.parkfm.net
megasite'nin payını bölen yeni soluk getiren radyo.
ankara'da kral fm, aşk fm, radyo megasite ile şoförler arasında dinlenme payı yüksek olan, fm bandı üzerinden ve uydudan dinlenilebilen genelde ankara havalarına yer veren radyodur. ankaralı ön adını kullanan sanatçıların katıldığı programlarıyla yarmıştır.
senen 2006 çok güzel müzikler yapan bir radyo bulmuşum. ne reklam var ne cingıl ne de dj. rock müzik çalıyorlar ama öyle böyle değil. eski parçalardan seçmeler yapıp aralıksız 15-20 şarkıyla çozuttuklarını bilirim.
neyse efendim önüme gelene tavisye ediyorum falan bir gün yayın kesildi radyonun allah allah elektrik mi kesildi falan derken ertesi gün radyoyu bir açtım: paark fm!

allah belanızı versin!
(bkz: reco baba)
ayrıca ankaradaki taksicilerin, dolmuşçuların kısaca şöförlerin favori radyo kanalı.
ankara'nın beğeniyle dinlenen radyo kanalıdır. günün her saatinde arabesk, bozlak, ankara oyun havaları, türkülerin ve tüm kesimlerden halk müziklerinin yayınlandığı radyodur. muhteşem ekibiyle canlı yayınlarda dinleyicisinin yayından kopmadan dinlemesini sağlam dinamik bir yapıya sahiplerdir. o muhteşem kadro;
edayla serüven
irem kız
müzik pınarı
aslanla muhabbet
06 metin
gecenin fatihi.
aksam saatlerinde hele de ankaradan uzakta iseniz dinlememenizi tavsiye ederim, zira sağlığınız bozulabilir.
şehit haberlerinin olduğu günlerde yayın modunu slowlaştıran hatta asker ağıtları yayınlayan radyo.
Alemin park ettiği frekans..
herkese renkli günler
papapapark efem diye anonsu vardır.
bana göre türkiyenin en iyi radyo istasyonudur. anadoluya hitap eder bozlak çalar türkü çalar oyun havası çalar neşet baba çalmayan gün yoktur. yaşadığım şehirde çekmiyor internet üzerinden dinlerim ofiste.

şehit olduğu gün ayrı bir hassasiyetleri var bu takdire şayan. angaraya gidiyoruz ığdır'da polislerin şehit olduğu gün ateş abi yayında nasıl sövdü saydı orospu evladı pkk'lılara duygulara tercüman oldu. ondan sonra asker ağıtları dertli türküler falan derken acımızı katmerledi. velhasılı park fm candır.