bugün

aşk onun neyine olursada platonik aşk olur öl lan paran yoksa.
hiç de garipsenmemesi gereken, aşık insandır.
ihl sözlük yazarıdır.
pisliğin tekidir,onun böyle bir seçimi yoktur.hatta tuvalete bile gitmesin çünkü onun parasi yok!
acil borç verilesi insandır.
evlendikleri zamanda tek eğlenceleri sex yapmak olur bu açların.
ağzı burnu dağıtılası insandır; gece gece sinirimi bozandır.
bak sen şu densize; paran yoksa sen nasıl aşık olursun lan!! git açlıktan kokan nefesinin pis aromasını düzelt önce..
hey gidi hey...

te allaam ya; gidiyoruz biz de böyle başlıklara entry giriyoruz...
bizde de akıl yok.
parası olmayan birine aşık olmuşsa sorun teşkil etmeyen insandır. ha bir de parası olmadığı halde paraya tapan birine aşık olmuşsa tez elden darphane götürülüp orda tecavüz edilmelidir. aşk fakire yakışmaz (!)
aşkın değerini para ile ölçmeyen, aşkı paraya değişmeyen insandır. zira günümüz şartlarında parasız saadet olmayacağını düşünerek aşık olup olmamayı yeniden gözden geçirmesi tavsiye edilir.
adı üstünde insandır.
beyni olmamasına rağmen yazar yapılan insandan daha hayırlıdır.
(bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)
yüzsüz insandır, parası olmayanın değil aşka yaşamaya bile hakkı yoktur bu dünyada.
eğer aşkına karşılık gelmişse, karşılık veren gerçekten ona aşık olmuştur varlığına değil.
Gönlü zengin insan türüdür.
Param yok emmeeee aşk ,sevgi bende diye bağırır.
çok sevdiğim bir şarkıdır.
sözlerini de yazayım tam olsun.

param yok pulum yok
malım mülküm olmasın ziyanı yok
aşk dolu şu kalbim
işte budur benim servetim.

(bkz: şak şak şak)
(bkz: bunu düşünen insan olamaz) * sonuna kadar desteklediğim sorundur. bu kişiler genelde fakir kıza, * aşık olur. eğer haddini biliyorsa tabi. (bkz: o değilde aşk herşeyi af edermi)
(bkz: o degil de bir bayhan vardi ne oldu ona)
trolldür.
(bkz: arkadan vermeyen kalmasın)
olmıycaksın da ne bok yiyeceksin sorusuna cevap arayan insandır.
işi zor olan insancıklardır. zaman zaman kendimi bu durumda hissetmiyorum değil. ama dur, irkil kalk bi hele... parasuız da aşk olur velasılkelam güzel de olur. bakınız türk filmlerine. ne de güzel oluyor.
aşık olunan kızı güzel yere götüremiyor diye o kızın erkeği terk etmesi demek aslında o aşkın hiç başlamadığının göstergesidir.eğer gerçek aşk yaşıyorlarsa ne paranın ne yaşın önemi yoktur.
(bkz: bu işler yürek işi dostum) * *
bu zamanda bazı bayanlar paralı erkeklere gittiğinden kendini sattığından paralı olsun ne olursa olsun diye düşündüğünden parası olmadan aşık olabilen insana yazıktır..heleki paragöz bir bayana düştüyse.. gerçek aşkı bulup kaybedenlere daha çok yazıktır..
taksimde ibret-i alem için bir tanesinin sallandırılması gereken insandır, insan bile değildir hayvandır hayvan.

edit: ulan ne diyorum ben, üstteki entry sahiplerinin gazına gelmişim, yeni farkettim bak.*